Для того щоб уникнути проблем з теплом (а за нинішньої ситуації на газовому ринку вони однозначно будуть), чинній владі слід було б прислухатися до поради Віктора Медведчука, голови політради партії "опозиційна платформа – за життя", і домовитися про закупівлю газу безпосередньо. Але в команді Володимира Зеленського воліють закривати рот неугодним політикам, замість того щоб вирішувати важливі для країни питання. Про це в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" сказати член Політради ОПЗЖ Андрій Лесик.

За словами політика, через непомірно високу ціну на газ мери маленьких міст змушені закривати школи і вводити дистанційне навчання.

"Вони (чинна влада. - Ред. – змушують до того, щоб діти не могли здобувати якісну освіту. І це питання до влади. Це реальний критерій, що вони зробили для того, щоб люди були з теплом", – сказав Лесик.

Також він зазначив, що, виходячи з ситуації, що склалася, у багатьох містах тепло може закінчитися в листопаді. І це обернеться катастрофою, Про запобігання якої потрібно думати вже зараз.

"Тут питання в іншому: потрібно безпосередньо купувати газ, як домовлявся Віктор Медведчук, за адекватною, нормальною ціною і не орієнтуватися на реверс нібито з Європи, ці схеми вже давно всім відомі. Ми так живемо, тому що країною керують ззовні і при владі знаходяться люди, які нічого не вирішують. Чому так вийшло? Спасибі Зеленському. Порошенко почав все це будувати - не держава Україна, а" анти-Росію", а Зеленський успішно продовжує цей проект", – сказав член політради партії"опозиційна платформа – за життя".

Популярні новини зараз

В Україні почалися масові рейди у транспорті і "полювання" на фальшиві COVID-тести: штраф у 17 тисяч і 730 заведених справ

Менопауза: як зберегти молодість шкіри

Штрафи 51 тисяча гривень і техогляд за новими правилами: за що можуть забрати авто і які перевірки потрібно пройти

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Показати ще

На думку Лесика, чинна влада не робитиме нічого, щоб вийти зі сформованої газової кризи, тому що у неї інші цілі.

"Стратегія чинної влади-ходити по колу і закрити рот всім українцям, які хочуть реальних змін, справедливості, які хочуть чути правду. І яскравий тому приклад-ситуація з Віктором Медведчуком. Закривши Медведчука під домашній арешт, влада позбавила людей можливості висловлювати свою точку зору, тому що він обранець народу, депутат, людина, яка уособлювала ідею, надію, що в цій країні ще не все втрачено. Зеленський погано закінчить зі своїм монобільшинством", - констатував Андрій Лесик.