Держава повністю провалила підготовку до опалювального сезону, що обернулося нестачею вугілля і газу ще перед його початком.

Про це заявив глава партії» наші " Євген Мураєв в ефір телеканалу «Украина24».

«На Центренерго, на державному підприємстві, на Трипільській ТЕС запасів вугілля при такій роботі, ось знизиться температура, ще більше буде витрата, на 11 днів. На Зміївській ТЕС - на 8 днів. На Вуглегірській ТЕС - на 3 дні. Уряд не підготувався до зими від слова зовсім», - сказав він.

Політик підкреслив, що аналогічна ситуація і з наявністю природного газу, який не належить іноземних компаніям і просто тимчасово зберігається в українських сховищах.

"Те, що знаходиться у нас в сховищах (понад 18 млрд куб . м-прим.)- це не все наш газ. Це ще й звичайне зберігання, яке піде на експорт. Тобто, ми або почнемо відбирати європейський газ, або наберемося кредитів, або уряд черговий раз пограбує населення», - додав Мураєв.

Популярні новини зараз

"Ріст припинився , ноги і руки продовжували збільшуватися": історія 10-річної Ані, у якої на спині з'явився горб

Андре Тан пояснив, що буде модно навесні і влітку 2022 року: сукні-сітки, взуття на платформі та футляри

Олег Винник втратив близьку людину, бо не зміг оплатити операцію: "У мене цих грошей не було"

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Нагадаємо, у травні-липні через різкий обвал цін, спровокований діями трейдерів-спекулянтів, ТЕС і ТЕЦ не мали можливості купувати вугілля в повному обсязі, що призвело до зниження запасів палива. У серпні ситуація виправилася і ГК ТЕС почали контрактувати нові обсяги вугілля в тому числі з імпорту.

Зокрема, компанія ДТЕК почала поставки вугілля з Польщі, підписавши договір про імпорт 340 тис.т. також ДТЕК почав імпорт з Казахстану і США в обсязі близько 0,5 млн тонн. Державна "Центренерго" також законтрактувала поставки вугілля з США.