Керівництво політичної партії «Держава» уважно стежить за рішенням «Міжнародного кримінального суду» в Гаазі, який заявив, що не буде розслідувати військові злочини США в Афганістані, виходячи з заяви головного прокурора МКС Каріма Хана. Про це було повідомлено на офіційному сайті партії.

«Глава партії «Держава» Дмитро Василець, заявив, що небажання розслідувати злочини блоку НАТО в Югославії та Лівії, небажання розслідувати військові злочини США в Афганістані і Іраку при масі публічних доказів, на наше глибоке переконання свідчить про політичну заангажованість МКС і унеможливлює міжнародну легітимність даної інституції», - зазначено в публікації.

Як зазначено в публікації, це говорить фактично про те, що справедливі розслідування військових злочинів на Донбасі неможливі.

«Виходячи з цього, ми вимагаємо від МКС ретельного і всебічного розслідування за фактом військових злочинів НАТО в колишній Югославії та Лівії, а також щодо фактів військових злочинів США в Афганістані та Іраку», - заявив Василець.

Представники партії повідомили, що якщо цього не відбудеться, то Україні немає сенсу брати участь в процесах МКС у справі подій на Донбасі. У публікації зазначено, в разі чого Україні доведеться формувати окреме об'єктивне розслідування військових злочинів на Донбасі.

Популярні новини зараз

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Тіна Кароль мовчазно "знищила" самовпевнену Олю Полякову на конкурсі: "Вічно кричить"

Мама Андрія Кузьменка пояснила, чому вимагає в ексучасників "Скрябіна" 150 тис. доларів: хочуть забрати все

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, соратники партії «Держава» вийшли під литовське посольство з гаслом «Свободу Альгірдасу Палецкісу – ні політичним репресіям!».

Також Знай.ua повідомляв, що партія «Держава» привітала українців з Днем Хрещення Київської Русі.