Україна веде досить агресивну зовнішню політику і свариться з деякими країнами. На що це впливає і чому не можна нехтувати економічним розвитком? Про це розповів політолог Олександр Лазарєв у програмі Мирослави Бобровської «А як насправді?».

«У цьому вся біда. Тільки 18% газу на ринку купується за ринковою вартістю на європейських хабах, а все інше – за довгостроковими контрактами. Та ж Німеччина «за» європейські цінності і «за» санкції проти Росії, але бізнес веде», - зазначив Лазарєв.

За словами експерта, у нас на базовому рівні відбувається підміна понять, бо головна основа держави – це економіка. На думку політолога, політика – це вже концентрована економіка або надбудова, а ідеологія – це надбудова над політикою, коли необхідно аргументувати ті чи інші дії перед населенням.

«Аполітичні дії аргументують економічну доцільність, а у нас йде зміна понять. У державному управлінні працюють фундаментальні закони економіки, політики і взаємовідносин між державами – їх необхідно враховувати», - підкреслив експерт.

На думку політолога, ми, коли нехтуємо своїм економічним розвитком на догоду окремих політичних кон'юнктур, то це, за його словами, фатально.

Популярні новини зараз

Злата Огневич відповіла на шпильку Олі Полякової про заміжжя

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Володимир Зеленський порахує українців разом з Apple: "Стане другою країною в світі"

Слава Дьомін показав справжніх переможців "Танців з зірками": точно не Артур Логай, і навіть не фіналісти

Показати ще

«Це впливає на опалення: 60% тарифоутворення в теплокомуненерго формується саме з вартості газу, це впливає і на продукти, які ми споживаємо. Через якісь дурниці вони прирікають народ на бідність», - сказав Лазарєв.

Як повідомляв Знай.ua, Заруба розповів, чому питання екології повинен бути в пріоритеті.

Також Знай.ua публікував слова Буймістер: Закон про олігархів всі називають порожнім і непрацюючим, але його слід було б в першу чергу назвати небезпечним.