ТОВ «Енерго Транс Збут», якому державний «Енергоатом» продав електроенергію по ціні нижче ніж тариф для населення, в 2020 році продало комерційним фірмам електроенергії на суму 767 млн грн.

Про це повідомляє видання ExPro з посиланням на звіт компанії.

«В 2020 році дочірня компанія державної «Укрзалізниці» ТОВ «Енерго Збут Транс» реалізувала стороннім компаніям, не пов’язаним з залізничним транспортом, 388,5 млн кВт-годин електроенергії», - повідомило видання.

Стороннім компаніям, не пов’язаним з «Укрзалізницею», було реалізовано електроенергії на суму 644,1 млн грн. Ще на 123,8 млн грн компанія продала електроенергії на організованих сегментах ринку РДН, ВДР і БР.

«Енерго Збут Транс» створено в листопаді 2018 року для забезпечення потреб «Укрзалізниці» в електричній енергії. В 2020 році дохід компанії склав 6,9 млрд грн, чистий прибуток – 5,3 млн грн. 100% статутного капіталу компанії належить ТОВ «Збут Енерджи ЛТД», яке в свою чергу на 100% належить АТ «Укрзалізниця».

Популярні новини зараз
Лише встигай підставляти кишені: українцям пропонують солідні гроші від благодійних організацій - куди звертатися Пенсії не буде, лише "соцдопомога": хто позбавлений права на відпрацьовані гроші "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається
Показати ще

30 вересня державний «Енергоатом» продав постачальнику УЗ великий обсяг електроенергії вдвічі дешевше ринку.

Було продано 450МВт за ціною 1 105 грн за МВт-год. При цьому ринкова ціна складає 2076 грн/МВт/година, а населення платить тариф 1400 МВт/година.