Нікопольський і Запорізький заводи феросплавів привели на суд по закриттю справи «Роттердам+» підтримку у вигляді підконтрольних активістів «Центру протидії корупції» і журналістів видання «Наші Гроші».

Про це передавати адвокат Ірина Одинець.

Дуже приємно бачити, що у Нікопольського і запорізького заводу феросплавів така потужна підтримка - тут тобі і колишній прокурор Чумак і Центр протидії корупції і адвокат - екс-державна уповноважена АМКУ Агія Загребельська. І журналістська підтримка у вигляді Наші гроші, які впритул "не помічають", що формула Роттердам+ сьогодні знову працює тільки з іншою назвою", - повідомила адвокат.

Вона підкреслила, що співчуваючі заводам Коломойського активісти і журналісти, виявляються розуміти, що формула «Роттердам+» в даний момент діє для визначення цін на бензин, природний газ та інші енергоносії.

"Стара формула була злочинною, хоч складу злочину не встановлено і прокурор вже кілька разів закривав справу, а ця нова вона «не така», тому що Коломойський ще не настільки побив горщики з Зеленським, щоб його формули злочинними називати", - додала адвокат.

Популярні новини зараз
Олексій Данилов пояснив, чому оточення путіна вже готове до повалення Дагестанці повстали проти могилізації, чоловіки відмовляються помирати за путіна Ціни на рис, пшоно та макарони б'ють рекорди: як змінилися цінники в українських супермаркетах Чи справді треба боятися цьогорічної зими: українців потішили несподіваною новиною
Показати ще