Нікопольський і Запорізький заводи феросплавів привели на суд по закриттю справи «Роттердам+» підтримку у вигляді підконтрольних активістів «Центру протидії корупції» і журналістів видання «Наші Гроші».

Про це передавати адвокат Ірина Одинець.

Дуже приємно бачити, що у Нікопольського і запорізького заводу феросплавів така потужна підтримка - тут тобі і колишній прокурор Чумак і Центр протидії корупції і адвокат - екс-державна уповноважена АМКУ Агія Загребельська. І журналістська підтримка у вигляді Наші гроші, які впритул "не помічають", що формула Роттердам+ сьогодні знову працює тільки з іншою назвою", - повідомила адвокат.

Вона підкреслила, що співчуваючі заводам Коломойського активісти і журналісти, виявляються розуміти, що формула «Роттердам+» в даний момент діє для визначення цін на бензин, природний газ та інші енергоносії.

"Стара формула була злочинною, хоч складу злочину не встановлено і прокурор вже кілька разів закривав справу, а ця нова вона «не така», тому що Коломойський ще не настільки побив горщики з Зеленським, щоб його формули злочинними називати", - додала адвокат.

Популярні новини зараз
Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Гороскоп на тиждень 15-21 липня для всіх знаків Зодіаку: здійснення бажань Риб, відсутність зв'язку Скорпіонів та радість Раків Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще