Промовчимо знову?

Про чергове етнополітичне хамство якоїсь Арахамії, як казав Рефат Чубаров, можна було б промовчати, якби це було вперше і якби він не був одним із керівників Української Держави. Нагадаю, що він як керівник парламентської коаліції статусно йде за посадами Президента і Голови Верховної Ради.

Так от це нещастя, якого Україна прихистила після втечі з Абхазії, вирішило обізвати нас, всіх українців - спадковими корупціонерами, бо мовляв у нас такий ген зашитий від природи.

Як автор багатьох досліджень з історії України скажу, що навіть такі кати українського народу як Сталін, Берія, Каганович…вважали нас лише націоналістами, тому й розстрілювали або морили голодом мільйонами. Ба навіть вони не додумалися до такої характеристики нашої нації.

У мене запитання не до влади, бо вони мають таке ж відношення до історії й культури України як я до буддизму.

Популярні новини зараз
Притула хоче запрягти ухилянтів: "Хе**чити по 16 годин на день" Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Обмеження водопостачання: українці можуть залишитись без життєво важливої ​​послуги "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

У мене запитання до українців:

ми й далі будемо терпіти приниження нашої національної гідності й обговорювати у соціальних мережах накинуті нам згори дріб’язкові медіа-скандали?!

Публічне вибачення - це найменше, що ми мусимо вимагати!

А принципово кажучи, таких людей не повинно бути у владі за визначенням!