Як повідомляє Центр інформації УПЦ з посиланням на news.church.ua, про це Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів в новому випуску програми «Слово Предстоятеля» на «Інтері».

Предстоятель УПЦ нагадав, що чаклунство є великим гріхом.

За його словами, люди, які свідомо борються проти добра, називаються чаклунами і користуються силою демонів.

Блаженніший розповів повчальний приклад із життя одного монастиря.

Популярні новини зараз
Гроші змусять повернути державі: українців попередили Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше
Показати ще

«Ігумен сповідав його та дав наступну епітимію: чаклун мав стояти щодня з ранку до вечора коло монастиря та кожному вклонятися й говорити: «Я впав у блуд. Помоліться за мене, грішного блудника!», - розповів владика. – Чаклун так робив протягом півроку. Потім він важко захворів і помер. Братія 40 днів молилася за нього, щоб Бог простив йому гріхи. На 40-й день братія вирішила влаштувати поминальну трапезу для всіх, хто молився за того чаклуна. А монастир той розташовується на березі моря, тому братія вирішили наловити риби для трапези. Вони пішли витягати сітки та побачили недалеко в морі щось схоже на обрубок дерева… Але виявилося, що то була велика риба, вагою 34 кг. Причому така риба є глибоководною… Та риба плавала прямо на поверхні води, а в зубах у неї був живий восьминіг. Братія влаштувала поминальну трапезу та подякувала Богу за те, що Він показав через таке диво, що прийняв покаяння чаклуна», - розповів Предстоятель УПЦ.

Якщо зробив хибний крок, займався чаклунством або звертався до чаклунів, то треба неодмінно покаятися, причому, треба бути рішучим, підкреслив Блаженніший.

«Коли тільки хочемо згрішити, то диявол каже: «Не бійся, потім покаєшся, все буде добре». А коли згрішимо, то запевняє нас: «Не кайся, бо всі дізнаються». Та якщо вже звершили гріх, не треба стидатися, не треба соромитися нікого, треба йти до священика й каятися у грісі, - і Бог простить. Бог не прощає тільки ті гріхи, в яких не хочемо каятися. Якщо людина хоче каятись, то через покаяння говорить, що хоче бути з Богом, хоче жити в Божественній любові, – і Господь обов’язково таку людину зігріває і прощає», - уклав Митрополит Онуфрій.