В офісі президента Володимира Зеленського планують звільнити заступника глави ОП Андрія Смирнова, тому що він не уживається з прихильниками старих порядків і знаходиться в опозиції до корупції, бюрократії і непрофесіоналізму.

Смирнов не знаходить спільної мови з керівником Андрієм Єрмаком та іншим заступником Єрмака Олегом Татаровим, – повідомляти поінформовані співрозмовники в оточенні президента.

За словами співрозмовників, Смирнов зараз під загрозою звільнення через ревнощі ряду посадових осіб з приводу його високої підтримки в дипломатичних колах і високої результативності в проведенні системних реформ.

Останнім часом саме Смирнов асоціюється в західних країнах з позитивними досягненнями на міжнародному напрямку, реформами в судовій і правоохоронній системі та боротьбі з корупцією.

Опитані в телефонному опитуванні експерти вважають його юристом номер один в державі, який зміг протистояти корупційним ризикам, впровадити передовий міжнародний досвід і неформально стати одним з найавторитетніших державних службовців.

Популярні новини зараз
Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Забудете це вписати - не мрійте про субсидію: ПФУ нагадав про важливий нюанс Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Співрозмовники видання кажуть, що Смирнов неодноразово письмово інформував президента про неприпустимість відкату реформ назад всупереч старанням Старої бюрократії і таким одіозним людям, як Єрмак, Татаров і Портнов.

Експерти кажуть, що Смирнова поважають і в опозиції, тому що він неодноразово виступав всередині офісу президента проти санкційної політики, незаконнного закриття опозиційних політичних партій і телевізійних каналів.

Експерти також вважають, що Смирнов єдиний, кого не дозволяють критикувати журналісти опозиційних до Президента видань і лідери громадської думки і якщо президент відправить його у відставку всупереч істотним досягненням, його очевидно будуть раді бачити у таких політиків, як Разумков або Кличко.

Експерти прогнозують, що найближчим часом опонентами Смирнова розпочнеться кампанія з його дискредитації через його особисте політичне зростання, яке він у разі звільнення може перетворити на створення власної політичної сили.