Як повідомляє Центр інформації УПЦ з посиланням на news.church.ua, про це сказав Блаженніший Митрополит Онуфрій в проповіді.

Як підкреслив Предстоятель, важливо прагнути виконувати заповіді любові: «любити Бога всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всім своїм розумом» (Мк. 12: 30), що означає поставити Бога понад усе, та «любити ближнього, як самого себе» (Мк. 12: 31).

Без любові до Бога так звана «любов» до ближніх є понівеченою, просто комерцією, як зазначив Блаженніший.

«Коли людина має любов до ближнього, дану Богом, то у неї жертовна любов. Але вона може бути тільки тоді, коли людина сама долучиться до Божественної любові», - зазначив владика.

На думку архіпастиря, любов нас об'єднує з Богом.

Популярні новини зараз
Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК В Україні підвищать ще один комунальний тариф Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші
Показати ще

«Якщо наречений не любить наречену, а наречена не любить його, то цей шлюб не може відбутися. А якщо відбудеться помилково, то не принесе ніяких добрих плодів: будуть сварки, ненависть, злоба та інше», - провів владика таку аналогію та додав: «Бог досконалий, Йому від нас нічого не треба. Але нам потрібна Його любов, а значить ми долучаємося до Божественної любові».

За словами Блаженнішого владики, любити Бога - значить виконувати Божественні заповіді.

Причому, як зауважив Митрополит Онуфрій, часто здається, що не слід «розмінюватися на дрібниці» - треба зробити велику справу любові.

«Людина їде в метро, ​​хтось наступив їй на ногу і не вибачився. Треба не озлобитися, а простити. Або хтось нам не поступився місцем: «Молодий, а розсівся, уткнувся в «мобілку», не помічає, що ти на одній нозі стоїш». Пробач йому. Це такі маленькі побутові речі, через які проявляємо любов, збираємо маленькі піщинки. А потім ці піщинки складаються у великий злиток золота, який беремо з собою у Вічність», - підкреслив він.

На завершення Предстоятель УПЦ побажав любити Бога та виявляти свою любов до Нього не голосними деклараціями, а щоденними добрими справами.