Український комітет Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) закликає НКРЕКП і Міненерго невідкладно вирішити ситуацію з відсутністю вугілля на Калуській ТЕЦ, піднявши цінові обмеження в Бурштинському енергоострові до рівня решти частини України.

Про це йдеться в листах ICC Ukraine до міністра Германа Галущенка і голови комісії Валерія Тарасюка.

«Звертаємося до вас з проханням вжити негайних заходів для створення рівних і недискримінаційних умов діяльності на ринку електроенергії в Бурштинському енергострові та підвищити граничні цінові обмеження до рівня, що встановлені НКРЕКП в зоні ОЕС України», - йдеться в листі.

В ICC зазначили, що поточний рівень цінових обмежень не покриває навіть мінімальну собівартість виробництва електроенергію на Калуській ТЕЦ при поточних цінах на газ і вугілля.

«При цьому, собівартість роботи ТЕЦ і ТЕС на вугіллі істотно перевищує граничнi цiни. Орієнтовна собівартість виробництва електроенергії Калуською ТЕЦ при ціні на вугілля 2500 грн/т становить 2065 грн/МВт.час. Таким чином цінові обмеження не покриваються собівартість виробництва і призводить до збитків підприємства», - йдеться в листі.

Популярні новини зараз

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

Нагадаємо, Калуська ТЕЦ, яка працює в Бурштинському енергоострові, вже майже місяць працює в кризовому режимі критично малих запасів вугілля та вже кілька разів зупинялася через відсутність палива на станції.

Керівництво Калуської ТЕЦ кілька разів просило уряд і НКРЕКП підвищити цінові обмеження до рівня хоча б мінімальної собівартості виробництва струму на ТЕЦ і ТЕЦ.