Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Щоб забезпечити стабільний безперервний видобуток, за 9 місяців цього року на шахтах «ДТЕК Енерго» ввели у роботу 22 нові лави і було проведено майже 66 км гірничих виробок», - йдеться повідомленні.

Всього ж у цьому році компанія планує видобути майже 17 млн т газового вугілля, а до кінця року - ввести у роботу ще 8 нових лав.

«Наші шахтарі і енергетики роблять усе можливе і неможливе, щоб забезпечити стабільність і безперебійність енергосистеми, особливо під час опалювального сезону, що наближається. Так, лише на 8 діючих шахтах ДТЕК Павлоградвугілля видобуток за 9 місяців 2021 року виріс на 720 тис. т в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Тож ми мобілізовуємо усі ресурси для максимізації постачання палива. Це особливо важливо в умовах турбулентної і непростої ситуації, що спостерігається з рекордними цінами на енергоносії на світових ринках», - зазначив генеральний директор «ДТЕК Енерго» Ільдар Салєєв.

Cтаном на 5 жовтня запаси вугілля на складах ТЕС ДТЕК Енерго склали 604 тис. т. Досягти цього вдалося як за рахунок власного видобутку, так і поповнення запасів завдяки імпорту.

Популярні новини зараз

Сертифікат або 350 гривень за тест: що відбувається на залізничних вокзалах та як потрапити у потяг

Штрафи 51 тисяча гривень і техогляд за новими правилами: за що можуть забрати авто і які перевірки потрібно пройти

Миколу Азарова заарештували за держзраду

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Показати ще

В компанії наголосили, що останнім часом ТЕС ДТЕК Енерго збільшили навантаження і працюють вище прогнозного балансу. Основні причини - різке похолодання наприкінці вересня і робота значної частини теплової генерації на мінімальному складі обладнання через відсутність вугілля. Наприклад, для підтримки усієї енергосистеми, лише протягом 20-26 вересня ТЕС ДТЕК Енерго збільшили навантаження та відпустили в мережу 532 млн кВт·год електроенергії, що вище прогнозного балансу та на 109 млн кВт·год вище, ніж попереднього тижня. Кількість блоків (турбін) в роботі за вказаний період також збільшилася із 18 до 23. При такому навантаженні було спалено вугілля більше, ніж планувалося.