Закон про деолігархізації, який нещодавно був прийнятий українським парламентом, жодним чином не вплине на катастрофічний рівень корупції в країні, тому що єдина його мета – підпорядкування засобів масової інформації та легалізація боротьби Президента Володимира Зеленського з політичними опонентами, зокрема з головою Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктором Медведчуком. Про це пише популярний польський новинний ресурс Trójmorze.

Видання підкреслює, що про незаконність репресивних методів Президента Зеленського проти Медведчука заявляв ще в лютому спікер парламенту Дмитро Разумков, що і стало причиною перших розбіжностей між ним і лідером держави.

"Перші суттєві розбіжності між Президентом і спікером з'явилися в лютому цього року, коли Разумков не підтримав введення санкцій проти Віктора Медведчука і підприємця Тараса Козака», – йдеться в публікації.

У матеріалі польського Інтернет-видання наголошується, що так званий закон про олігархів не принесе істотних змін у тотальний вплив бізнесу на українську політику, так як є виключно інструментом тиску на лідера опозиції Віктора Медведчука.

"Цей закон не має значення для України. Це повністю корумпована країна, корупція тут у кілька разів більша, ніж у Росії, і, навіть, якщо гроші беруть, то не роблять того, за що заплатили. Україна розділена на кілька десятків олігархічних князівств, які укладають один з одним тактичні союзи. Цей акт буде використаний для нападу на Медведчука і, можливо, на Порошенка», – констатується в статті.

Популярні новини зараз

В Україні Covid-19 потроху відступає, медики радіють "жовтій" статистиці: дані МОЗ на 16 жовтня

Злата Огнєвіч точно такого не чекала: учасник знехтував побаченням з "Холостячкою"

Олені-Крістіні Лебідь запропонували член, а вона і рада: бідолашний Розенко

Андре Тан пояснив, що буде модно навесні і влітку 2022 року: сукні-сітки, взуття на платформі та футляри

Показати ще

Нагадаємо, 20 серпня генеральний прокурор Ірина Венедиктова оголосила про завершення досудового розслідування за звинуваченням Віктора Медведчука в державній зраді.

31 Серпня Медведчуку було вручено нове клопотання про продовження терміну домашнього арешту ще на 2 місяці, так як, на думку прокурора, в ході ознайомлення з матеріалами кримінального провадження політик може їх знищити.

2 вересня Печерський районний суд міста Києва задовольнив клопотання сторони обвинувачення, залишивши Віктора Медведчука під домашнім арештом до 31 Жовтня.

Політик підкреслив, що домагатися правосуддя в Україні немає ніякого сенсу, тому він відмовляється від подачі апеляції і буде оскаржувати це рішення в міжнародних інстанціях.