Чинна влада в черговий раз відмовляється вести переговори з Росією про прямі поставки газу, що, враховуючи ситуацію на газовому ринку та її наслідки для України, є злочином проти власних громадян. Про це заявили у партії "Опозиційна платформа - За життя".

У політсилі вважають, що своїми діями влада на чолі з Президентом України Володимиром Зеленським ігнорує інтереси українців і ставить пів удар енергетичну безпеку країни.

"Чергова відмова офіційного Києва від переговорів про прямі поставки російського газу в Україну – це злочин проти власних громадян. Влада вкотре зрадила інтереси українців і наплювала на енергетичну безпеку держави на догоду своїм нездоровим політичним амбіціям», – йдеться в заяві ОПЗЖ.

Крім того, в «опозиційній платформі – за життя» підкреслюють, що позиція України в газовому питанні є деструктивною і зайвий раз демонструє непрофесіоналізм чинної влади і їх невміння домовлятися.

"Сьогодні Україна, напевно, єдина в Європі країна, яка відкрито говорить про ГАЗ як про геополітичну зброю, озвучуючи абсолютно надумані звинувачення на адресу Угорщини, Німеччини, Росії та інших країн. Вимагаючи від інших держав виконання своїх бажань, Україна в черговий раз зайняла деструктивну позицію і підтвердила власну недоговороздатність у найважливішому для міжнародних партнерів енергетичному питанні», – впевнені в політсилі.

Популярні новини зараз

Головне за день: скасування безкоштовного проїзду, перемога Анни Неплях на Міс Україна-Всесвіт і правила носіння маски після вакцинації

Подруга Наді Дорофєєвої Ольга Шелбі зі "Школи" втекла до Путіна на побачення: "Вийшло закохатися"

Бетмен посадив Людину-павука на пляшку: такого навіть Супермен не витримає

Мама Андрія Кузьменка пояснила, чому вимагає в ексучасників "Скрябіна" 150 тис. доларів: хочуть забрати все

Показати ще

Опозиційна партія акцентує увагу на тому, що в першу чергу заручниками ситуації, що склалася залишаються прості українці, які напередодні зими ризикують залишитися без тепла.

«Але найгірше те, що заручником ситуації, що склалася є український народ. В умовах, коли при + 20 градусах ціна газу на європейських біржах вже перевищила $1200 за тисячу кубометрів, Україна відмовляється укладати контракти про прямі поставки з Росією, як це роблять багато європейських країн, чим ставить під питання безпечне проходження осінньо-зимового періоду», – відзначають в ОПЗЖ.

Також в політсилі нагадали, що якби влада скористалася тими домовленостями, яких зумів досягти ще в 2019 році голова політради партії «опозиційна платформа – за життя» Віктор Медведчук, країна вже два роки могла б закачувати в свої сховища блакитне паливо по $175 за тисячу кубометрів.

"Опозиційна платформа - за життя" заявляє: відмова влади від прямих поставок газу за пільговою ціною ‒ це ключовий елемент тарифного геноциду, адже таке рішення вдарить по добробуту кожної української родини. Вже сьогодні опалювальний сезон в Україні під загрозою зриву. Не зумівши накопичити необхідну кількість енергоресурсів і забезпечити їх доступність для населення, уряд намагається перекласти відповідальність за високі комунальні тарифи на місцеву владу. При цьому офіційний Київ продовжує не діяти, ігноруючи серйозні ризики, з якими може зіткнутися країна вже через кілька місяців ‒ з настанням холодів», – констатували в ОПЗЖ.

Нагадаємо, ще в 2019 році під час переговорів у Москві делегація "опозиційної платформи - за життя" і голова політради партії Віктор Медведчук Домовились з керівництвом Уряду РФ і» Газпрому " про прямі поставки російського газу в Україну і знижку в 25% для населення.