Про це він розповів під час прямого ефіру на своєму каналі.

«Питання профспілок це питання кожної людини – це корпоративна річ. Це навіть не права і свободи, а це законний інтерес. Зарплата, умови праці, відпочинок і гарантія захисту – це інтерес. Інтерес ми будемо відстоювати», - сказав Чаплига.

За словами експерта, влада витерла ноги об Конституцію і тепер хоче наступити на Трудовий кодекс. На думку політолога, багато представників верхівки влади намагалося негативно вплинути на Трудовий кодекс.

«Єзуїти – це католицький орден, який займався прозелітизмом. Що таке прозелітизм? Це коли у мене є канонічна територія моєї секти і тут раптом прийдуть якісь інші політики агітувати за себе – це прозелітизм. Або якщо я припрусь на їх територію і буду розповідати, як добре у мене і погано у них», - сказав Чаплига.

Також, як розповів Чаплига, єзуїти простими словами – це ті, кому ти довіряєш, але вони можуть в будь-який момент зрадити. За словами експерта, приклади єзуїтства не рідкісне явище в українській політиці.

Популярні новини зараз

"Слугу" Зеленського Галину Третьякову "вигнали" з Ради за скандал з покійним Антоном Поляковим

В Україні почалися масові рейди у транспорті і "полювання" на фальшиві COVID-тести: штраф у 17 тисяч і 730 заведених справ

Звичайний "Запорожець" перетворили на кабріолет: вийшов стильний "спритний павук"

Укрзалізниця підготувала невакцинованим українцям неприємний сюрприз: квиток на поїзд і 300 гривень

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Чаплига розповів про нелогічне рішення Європейського суду з прав людини.

Також Знай.ua повідомляв, що Чаплига розповів, що солідарна пенсійна система – це ключ до суспільства.