Запас вугілля на державній Калуській ТЕЦ (Бурштинський енергоострів, Івано-Франківська область) становить 1 000 тонн, що вистачить на роботу протягом 4 днів (до 10 жовтня).

Про це свідчать дані Міністерства енергетики.

Запас вугілля на державній ТЕЦ становить тільки 2% від необхідного обсягу: 1 тис. т з передбачених графіком Міненерго 40 тис. т.

Нагадаємо, критична ситуація з вугіллям на Калуській ТЕЦ виникла наприкінці серпня. Станція кілька разів зупинялася через відсутність палива.

Керівництво ТЕЦ повідомило, що штучні обмеження в Бурштинському енергоострові не покривають собівартість виробництва електроенергії, що не дозволяє ТЕЦ купувати вугілля.

Популярні новини зараз
Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

ТЕЦ не має можливості продавати електроенергію навіть за собівартістю через рішення НКРЕКП.

Калуська ТЕЦ офіційно звернулася до уряду і НКРЕКП з проханням виправити ситуацію із заниженими ціновими обмеженнями (price-cap), які не переглядалися більше 2 років.