Політика президента України останнім часом викликає багато питань і суперечок.

Про це пише у своєму блозі на сайті 112.ua автор Ігор Вальський.

Матеріал публікується, як думка автора. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

Президент Володимир Зеленський, який декларує чесність і щирість, на перевірку виявився звичайним корупціонером, що виводить кошти в офшори, обманюючи простих громадян. І тому саме він повинен сісти у в'язницю, відповівши за законом за всі свої махінації. А лідера опозиції Віктора Медведчука, щодо якого прокуратура за багато місяців так і не зібрала жодних доказів-звільнити.

Можу тільки уявити, наскільки бридко відчувають себе ті, хто голосував за Зеленського. Адже люди обрали його президентом, щиро повіривши в те, що ось він, чесна людина "з народу", яка не обдурить, не зрадить і зробить все для розвитку країни. У підсумку всього через два роки з'ясувалося, що президент - мерзенний обманщик, який рвався до влади тільки для того, щоб разом зі своїм оточенням ще більше збагатитися на власних громадянах.

Популярні новини зараз

Штрафи 51 тисяча гривень і техогляд за новими правилами: за що можуть забрати авто і які перевірки потрібно пройти

Оля Полякова звернулася до психолога через серйозну кризу у сім'ї: "Діти тримають"

Олександра Кучеренко зізналася в коханні, але не Дмитру Комарову: "Йому належить частина мого серця"

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Показати ще

Зеленський обіцяв, що ціни на комунальні послуги не зростатимуть. У підсумку суми в платіжках ростуть з космічною швидкістю. Гідні зарплати і соціальні виплати отримують хіба що "слуги народу" і наближені до Банкової, але ніяк не прості вчителі або лікарі. Реформи, про які голосно оголошували з усіх "прасок", на перевірку виявилися черговими корупційними схемами, а горезвісне "Велике будівництво" в народі вже давно назвали "Великим крадівництвом".

Замість того, щоб виконати свою обіцянку і домогтися миру на Донбасі, команда Зеленського завела переговори в глухий кут. В ОРДЛО продовжують нудитися тисячі наших співгромадян. Чотири українки, про звільнення яких домовився Медведчук, могли б вже майже рік бути на волі, якби не амбіції Зеленського, через які він відмовився на запропоновані умови їхньої свободи! Ось вони-реальні дії того, хто з таким вогнем в очах обіцяв нам усім краще життя.

Замість того, щоб воювати на політичному полі за інтереси власного народу, Зеленський воює з опозицією, безпідставно звинувачуючи її лідера Віктора Медведчука в тому, в чому винен сам. Адже за багато місяців прокуратура так і не змогла зібрати більш-менш осудних доказів того, в чому звинувачують опозиціонера. А це означає, що Медведчук - не винен. Він-чесний політик, який, на відміну від президента і його команди, насправді відстоює інтереси простих людей у всіх сферах. Медведчук - це 25% знижка на газ від Росії і низькі суми в платіжках. Медведчук-це півтори тисячі звільнених українців з ОРДЛО. Медведчук-це майбутнє країни. Медведчук, а не Зеленський.

Звичайно, розуміючи всю свою убогість, президент робитиме все, щоб змусити Медведчука замовкнути. Але це у нього не вийде. Адже історія підтверджує, що найсуворіший суддя - це народ, повністю розчарувався у своєму президенті. Тому вже скоро гасло" весна прийде - будемо садити " зазвучить знову. Як вирок Зеленському.