За підсумками вересня 2021 року середній показник обороту вантажних вагонів на мережі "Укрзалізниці" склав 8,36 діб проти 8,18 діб у серпні і 7,44 - у липні.

Згідно з даними проекту" Залізничний лічильник", за допомогою якого ЦТС відстежує динаміку обороту вантажних вагонів в системі залізничного транспорту України, вересневий показник поки найгірший в 2021 році. Найшвидше вагони рухалися в травні, коли оборот становив 7,11 доби.

Що стосується піввагонів, наймасовішого виду вантажних вагонів в Україні, то у вересні їх оборот становив 7,27 діб проти 7,07 діб в серпні або 6,41, 6,10 в липні і червні відповідно. Минулого місяця показник був також гіршим, ніж у вересні 2020 року, коли в середньому оборот піввагону становив 6,65 діб.

Оборот зерновозів у вересні, за інформацією самої "Укрзалізниці", становив 10,5-11 діб, а в приватних компаніях відзначали, що ситуація ще гірша, ніж описує Залізничний монополіст.

Разом з тим нагадаємо, що в УЗ відзвітували, що у вересні компанія в середньому грузила 779 тис.т вантажів на добу. Що є рекордним показником з 2017 року.

Популярні новини зараз
Скільки українцям доведеться платити за світло взимку: озвучено ціну 1 кВт Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще