Голосування за відставку голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова показало: політична проституція в Україні тепер «узаконена». Таку думку висловив народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович, коментуючи на телеканалі "Україна 24" в ефірі програми "Народ проти" Наташі Влащенко відставку спікера і супутні їй події.

Політик підкреслив, що особисто у нього "особлива думка на рахунок відставки спікера Разумкова".

«По-перше, я по-людськи співчуваю Дмитру Олександровичу. Він - порядна людина, з яким ми досить непогано спілкувалися. По-друге, процедура, за якою проводилася відставка, була грубо порушена - його знімали незаконно. По-третє, Разумков-член команди "зелених" все-таки. Він був першим номер у списку партії "Слуга народу", яка ратувала за закриття телеканалів, утиск опозиції, знищувала економіку. Тому назвати його "героєм" Я не можу. Адже покаятися-це лише пом'якшити собі покарання, але не уникнути його. Разумков-член команди Зеленського, яка не виконала своїх зобов'язань і довела країну до нинішнього стану. Тому я вважаю, що нашими опонентами є як «слуги», так і сам Разумков, незалежно від того, членом якого політичного проекту він надалі стане», – пояснив свою позицію співголова партії «Опозиційна платформа – За життя».

Більше того, продовжив Вадим Рабінович, після голосування, особливо «Батьківщини» разом з «зеленими», стало зрозуміло, що політична проституція в Україні узаконена, і це «шокуюча річ».

Популярні новини зараз

Надію Савченко з сестрою затримала поліція за підробку сертифікатів

Наталя Могилевська показала, яка з неї "господиня": павуки на люстрі і павутина по кутах

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Злата Огнєвіч поскаржилася на хейт після "стриптизу" на "Холостячці": "Закомплексовані..."

Показати ще

Співголова ОПЗЖ нагадав, що фракція не голосувала за відставку спікера Разумкова, причому «швидше з морально-етичних, ніж з політичних міркувань».

"Разумков для мене був і є членом команди "зелених". Але те, що відбувалося у Верховній Раді – було абсолютно незаконно і за рамками здорового глузду. Фракція " опозиційна платформа - за життя «не голосувала за, Тому що ця відставка не має ніякого відношення ні до політики, ні до економіки – це внутрішні розборки всередині» слуг народу»", – уточнив народний депутат.

І все ж, на його переконання, головним питанням, яке потрібно вирішувати і терміново, є не те, хто стане наступним спікером, а порятунок економіки країни.

«Головне сьогодні - це економіка. Люди готові терпіти все, але це терпіння не вічне. Сьогодні економіка досягає дна, і люди це відчувають, як ніколи раніше. Люди не хочуть повертатися до старого, але й нового вже не вірять... тому ми неухильно йдемо до нових виборів. Для того, щоб врятувати країну, вони вже просто необхідні», – резюмував Вадим Рабінович.