Про це він розповів у своєму блозі.

«Є інституції і вони діють за певними правилами. Ці інституції незалежні від волі самодура, який може цілком виявитися на тій чи іншій посаді. Будь-яка інституція в кінцевому підсумку це живі люди і ці люди можуть прокинутися в поганому настрої, мати особисті пристрасті і антипатії», - зазначив Чаплига.

За словами експерта, держава існує тоді, коли існують механізми, які можуть вберегти від цих людських проявів в інституціях.

«Ну, стану я завтра сьомим, і що ви думаєте, що у мене емоцій не буде і особистих антипатій? За 20 років в політиці я знаю все про всіх навіть стільки, що я не хотів би знати. Але мені ж треба буде з ними спілкуватися», - сказав Чаплига.

Як зазначив політолог, щоб якийсь представник влади не діяв з особистих принципів, потрібні функціонуючі інституції, які блокуватимуть дані прояви.

Популярні новини зараз

Подруга Наді Дорофєєвої Ольга Шелбі зі "Школи" втекла до Путіна на побачення: "Вийшло закохатися"

Дівчина розповіла про насилля над нею у 4 роки й чому мама вигороджувала злочинця

Мама Андрія Кузьменка пояснила, чому вимагає в ексучасників "Скрябіна" 150 тис. доларів: хочуть забрати все

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Показати ще

«Я підводжу до того, що вся демократія, кожна республіка і принципи незалежності інституцій від ось цієї волі самодурів, концентруються на одному принципі – процедура призначення несиметрична процедурі відкликання», - підкреслив Чаплига.

Як повідомляв Знай.ua, Чаплига розповів про єзуїтство в українській політиці.

Також Знай.ua повідомляв, що Чаплига розповів про нелогічне рішення Європейського суду з прав людини.