НКРЕКП наблизила цінові обмеження в Бурштинському енергоострові до рівня решти енергосистеми України, що підвищує шанси на успішне проходження опалювального сезону.

Про це повідомив директор енергетичних програм «Центру Разумкова» Володимир Омельченко.

«Необхідність перегляду прайс-кепів була продиктована ціновою кон’юнктурою на вугілля та газ на світових ринках. Це рішення хоч дещо і запізніле, однак є критично необхідним і включає в себе економічний та безпековий аспекти», - зазначив експерт на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, вирівнювання цінових індикативів у обох торгових зонах на території України - крок до відновлення конкурентоспроможності генерації і загалом рух до лібералізації ринку в умовах побудови ринкової економіки.

Популярні новини зараз

Українка мало не купила сир "зі знижкою" за 350 грн: свіжий коштував 200

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Тіна Кароль мовчазно "знищила" самовпевнену Олю Полякову на конкурсі: "Вічно кричить"

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

«Сподіваюсь сьогоднішнє рішення у напрямку до формування ринкових цін стане помітним кроком до прогнозованої та довгострокової регуляторної політики», - прокоментував Омельченко.

Нагадаємо, напередодні НКРЕКП ослабила цінові обмеження в Бурштинському енергоострові. Однак максимальна ціна для виробників в регіоні залишається суттєво нижчою, ніж на решті території України.

Рішення про підвищення цінових обмежень в Бурштинському енергоострові прийнято після звернення керівництва Калуської ТЕЦ, яка через занижені ціни залишилася без вугілля і коштів на його закупівлю.

З кінця серпня ТЕЦ декілька разів зупинялася через брак вугілля.