Свій прогноз він дав в ефірі програми «Що далі?» на каналі «Знай 24».

«Конституція і закони подібні дитині, яку можна народити та виховати, але яку не можна скасувати, якщо вона раптом почала робити не так, як вам хочеться. Одна справа – призначити когось, і зовсім інша справа – змістити. У демократії відповідальність за кандидатуру приймає той, хто її пропонує. Тут глава законодавчої влади не може бути чиєюсь маріонеткою. До речі, в Україні президент не відноситься ні до однієї з гілок влади. По суті, Разумков поплатився посадою за те, що, на відміну від решти правлячої команди, відмовився витерти ноги об Конституцію – і тому став для цієї команди чужим», - вважає гість програми.

За його словами, нинішній порядок в країні тримається на тому, що процедура прийняття рішень не симетрична, а Разумков зробив її симетричною.

«Тепер в Україні більше немає ні парламенту, ні спікера. А що стосується подальшої долі Разумкова, то він, швидше за все, просто піде в нікуди. Потрібно бути чи гарячим, чи холодним – рух народжується від різниці температур, а тепле нічого не народжує. А Разумков – інтелігент в хорошому сенсі слова, але він теплий. Для спікера парламенту це добре, тому що він повинен бути над сутичкою. Але для кар'єри в політиці це мінус», - вважає Михайло Чаплига.

Популярні новини зараз

Штраф в 30-50 тисяч і суд: що загрожує українцям без Covid-сертифіката в транспорті

Скандальна Галина Третьякова від "Слуги народу" просуває новий законопроект: "Він стосується евтаназії..."

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше політолог Максим Ялі заявив, що не вважає Разумкова конкурентом Зеленського.

Також Знай.ua повідомляв, що політолог Мирослава Майніна дала прогноз подальшої кар'єри Разумкова.