Про це він розповів у новому випуску програми «Суть подій» з журналісткою Любов'ю Завальнюк.

«Профспілки дуже важка машина на підйом, але сьогодні під Кабінетом Міністрів зібралося близько тридцяти тисяч людей. Я очікував, що збереться близько 5-7 тисяч, але, коли прийшло тридцять тисяч - прозрів навіть я. Профспілки бувають дуже різні й у них між собою завжди йде внутрішня боротьба. Але сьогодні вперше вони всі були разом. Вперше сьогодні від них я почув вимоги не тільки про гідну зарплату та роботу, а й про тарифи ЖКГ та ціну на газ. Я почув, що вони виступили проти спотових цін на газ не для населення, а для промисловості», - повідомив він.

Чаплига розповів, що це тому що спотова ціна на газ - це ціна газу нашого видобутку за європейською ціною. Тому що частка газу у виробництві курятини становить 50%, підтвердив він, й відповідно при такій ціні на газ стане все виробництво, яке залежить від газу. І замість того, щоб боротися за суб'єктність, незалежність та наші інтереси, підкреслив він, наша влада бореться за інтереси кого завгодно, тільки не наші.

«Якщо стане промисловість, то де будуть ті заводи, які забезпечують робочі місця? І профспілки підняли це питання і це дуже важливо, тому що такого раніше не було. Так як це виходить ніби як боротьба за інтереси роботодавця, тому що заводи ж не профспілкам належать. Але якщо немає заводу, то немає і робочих місць і профспілки це підняли. Ще підняли тему тарифів, тому що у людей немає грошей. Всі гроші вимиті з кишень людей податками та зборами, а ще й тарифи підвищили», - резюмував він.

Популярні новини зараз

Схеми обману українців у супермаркетах: як не потрапити на гачок і не купити втридорога зіпсований продукт

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Роман Свічкоренко зустрічався з Тіною Кароль задовго до "холостячки" Злати Огнєвіч: "Так собі хлопчик"

Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська втратила дитину через лікарську помилку: "Довели напівмертву до пологів"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Чаплига розповів про нелогічне рішення Європейського суду з прав людини.

Також Знай.ua повідомляв, що Чаплига розповів, що солідарна пенсійна система – це ключ до суспільства.