За підсумками: СБУ з ОГП продовжують розкопувати справи, яким років по п'ять або більше, при цьому діючими особами виявляються функціонери, але не вище керівництво, яке обережно обходять стороною.

Про це повідомляється в телеграм-каналі Шарий.net

Приблизно як за зданий Крим хочуть судити не Порошенка, а депутатів, які голосували за Харківські угоди.

При цьому є цілком конкретна політична мотивація. По-перше, так можна заглушити інші гучні теми (якщо, звичайно, чергова підозра Медведчуку здатне відродити інтерес до цього серіалу). По-друге, Зеленському потрібно періодично "накидати" справи проти опозиціонера, щоб той не вийшов з - під домашнього арешту-інакше будуть дискредитовані санкції, через які, в т.ч., Разумкова звільнили.

По-третє, лейтмотив нової справи - "Росія з її агентами намагалася нашкодити енергетичній безпеці України, залишивши її без електрики". Цей кейс можуть потім використовувати в якості аргументу на міжнародній арені, проводячи паралелі з "Північним потоком-2", який будують, щоб позбавити Україну газового транзиту і поставити на коліна.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч точно такого не чекала: учасник знехтував побаченням з "Холостячкою"

Володимир Путін "привітав" українців з Днем УПА, ще й Олега Газманова і Миколу Расторгуєва змусив: "Батько наш Бандера"

Андре Тан пояснив, що буде модно навесні і влітку 2022 року: сукні-сітки, взуття на платформі та футляри

Антоніна Матвієнко показала свою маму у 24 роки: "Боже, яка красуня"

Показати ще

Деякі розглядають нову підозру як спробу Зеленського підвищити ставки з Путіним перед зустріччю, щоб виторгувати у нього мир на умовах Києва. А що, раніше це спрацьовувало? Зустріч хоч трохи наблизилася?