В офісі президента сподіваються, що за допомогою нових звинувачень на адресу голови політради «опозиційної платформи – за життя» Віктора Медведчука вдасться знизити рівень негативу через причетність президента Володимира Зеленського до офшорних схем. Але на ділі нові звинувачення Медведчуку працюють на зрив зустрічі Зеленського і президента РФ Володимира Путіна. Про це написав у Facebook політичний активіст і правозахисник Михайло Чаплига.

"Ну Зеленський! Аплодую стоячи! Тільки намітилися зрушення, як якийсь "невідомий доброзичливець" помножив на нуль всі шанси на зустріч Зеленського з Путіним. Помножив на нуль руками Зеленського! Виконавці-Венедиктова і Баканов», ‒ підкреслив він.

"Тільки намітилися шанси на зустріч з Путіним, як ОП видало нову підозру Медведчуку. І все! Гудбай, май лав, гудбай! Ніхто в Москві після такого зустрічатися не буде. Ніхто прямо не скаже, звичайно. Але раптом, звідки не візьмись, " виникнуть нові обставини»", ‒ пояснив правозахисник.

Чаплига звернув увагу, що співробітники офісу генерального прокурора намагалися вручити Медведчуку підозру в порушення норм Кримінального процесуального кодексу.

"Сьогодні прокурорські завітали до ДБР, де Медведчук знайомився з матеріалами справи. І спробували вручити йому нову підозру. Адвокати провели прокурорським короткий лікнеп на знання КПК. За КПК треба повідомити повісткою за 3 доби. У підсумку прокурорські як побиті собаки вирушили "на базу"», ‒ уточнив він.

Популярні новини зараз

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук показав дорогу людину, яка 27 років йде з ним пліч-о-пліч по життю: "Люблю тебе"

Скандальна Галина Третьякова від "Слуги народу" просуває новий законопроект: "Він стосується евтаназії..."

Настя Каменських у купальнику засвітила найсокровенніше, навіть Оля Полякова не стрималася: "Пальцем?"

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Показати ще

При цьому Чаплига провів паралелі між "Панамським досьє" Порошенка і "Документами Пандори" Зеленського, пояснивши, що на заході прийняли рішення «зливати» українського президента.

«До чого ці рухи тіла? Анархіст розповість вам! В ОП в шоці від "зради" "західних партнерів", які "зливають" Зеленського з його "панамськими паперами". Ви ж зрозумійте, питання не в офшорах. Біда в тому, що" Панамські папери "‒ це" чорна мітка "від Заходу, що Зеленського будуть"зливати". Це ж не Кремль викриває, це міжнародний консорціум імені Держдепу і діда Сороса "зливає«», - розставив крапки над" i " активіст.

У зв'язку з цим, за словами Чаплиги, на Банковій за допомогою нових звинувачень проти Віктора Медведчука сподіваються перебити негативну для Зеленського тему «досьє Пандори».

"На Банковій в шоці. Кричать в шоці " все пропало!"І, будучи в стані афекту, якщо говорити поняттями Кримінального кодексу, кинулися рятувати ситуацію. Класика піару! Щоб перебити негативну тему-потрібно згенерувати нові скандали. І ось один з сюжетів, щоб перебити тему "Захід злив", ‒ це нова підозра Медведчуку. А паралельно ГПУ з Венедиктовою ще раз сіли в калюжу – виявляється, в Генпрокуратурі не читали КПК», ‒ зазначив правозахисник.

А в глобальному плані, пояснив Чаплига, історія з висуненням нових звинувачень на адресу Медведчука спрацювала на зрив зустрічі Зеленського і Путіна.

"Чергове беззаконня. І Разумкова з порушеннями зняли, і Медведчуку всупереч КПК намагалися підозру вручити», ‒ констатував він.

"А в глобальному сенсі" невідомий доброзичливець " спрацював на зрив зустрічі Зеленського з Путіним. Причому зустріч більше всіх потрібна Зеленському, тому він так часто про неї віщає», ‒ підсумував політичний активіст і правозахисник Михайло Чаплига.