Для того щоб перебити негативну інформаційну хвилю, викликану скандалом з офшорами Зеленського, влада обрала найпримітивніший спосіб ‒ вирішила оголосити нову підозру голові політради партії «опозиційна платформа – за життя» Віктору Медведчуку. Про це в ефірі телеканалу " Перший Незалежний» заявити політолог Олексій Якубін.

За словами експерта, ні глава СБУ Баканов, ні генпрокурор Венедиктова не відреагували на ситуацію з офшорами Президента. Замість цього вони організували нову кримінальну справу проти Медведчука, щоб прикрити цей та інші скандали, які сталися останнім часом і безпосередньо пов'язані з Зеленським і його командою.

"Дуже скандальна ситуація з відставкою Разумкова, всі бачили, як це проходило. У п'ятницю в Раді скандал з Третьяковою. Якщо подивитися на цей тиждень, влада створила сама стільки скандалів, що після цього вирішила взятися в черговий раз за справу Віктора Медведчука-перебити хоча б частково всю інформаційну негативну хвилю, справжнє цунамі проти себе", - зазначив експерт.

На думку якубіна, генпрокурор Венедиктова не надала жодних доказів провини Медведчука. Замість цього вона намагається протиставити його суспільству як людину, у якої нібито є мільярд гривень, щоб внести заставу в разі арешту.

"Але ми почули від пані Венедиктової дивні фрази про докази... Хіба це відповідь, Хіба це доказова база? Але чому це робиться? Ключовий момент-медійне накачування, так само як ця фраза про мільярд гривень, щоб вплинути на суспільну свідомість, щоб суспільство подумало: так, у нього є мільярд гривень», – підсумував політолог.

Популярні новини зараз

"Слугу" Зеленського Галину Третьякову "вигнали" з Ради за скандал з покійним Антоном Поляковим

Надію Савченко з сестрою затримала поліція за підробку сертифікатів

Оля Цибульська наважилася на несподіване разом із красунею в купальнику: "Добре, що не чути звук"

Злата Огнєвіч поскаржилася на хейт після "стриптизу" на "Холостячці": "Закомплексовані..."

Показати ще