"Справа Одеської мерії": багато питань і мало відповідей. Про це на своїй сторінці у Facebook пише відомий адвокат Володимир Клочков пише Одеса Онлайн.

Юрист представив список з п'яти питань, на жодне з яких на сьогоднішній день відповідей немає.

Серед іншого Клочков зазначив що застави, на яких наполягає сторона обвинувачення, є апріорі нездійсненними і суперечать законодавству України. Закон передбачає заставу не більше 713 700 гривень.

"Якщо начальник юридичного відділу-проста жінка, у якої немає мільйонів, а тільки лише двоє дітей і непрацездатні батьки — як їй жити, і де взяти гроші на пропоновану стороною обвинувачення заставу?", - пише Клочков.

Крім того, залишається відкритим питання, хто буде керувати містом у разі, якщо всі, кому вручили підозри потраплять під варту. Особливо актуальна відповідь на це питання в період пандемії, коли вирішення медичних проблем нерідко вимагає втручання керівництва.

Популярні новини зараз
Пенсії в Україні зростуть: хто отримає додаткові 2000 гривень За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

І найголовніше питання, яке задає юрист - хто буде нести відповідальність перед Одесою і одеситами: "Що якщо, як це часто трапляється, звинувачення виявляться неспроможними, а люди будуть утримуватися довгий час під вартою-хто за це відповість перед сім'ями цих людей, та й перед містом в цілому?».