Про це йдеться в офіційній заяві ОПЗЖ.

У політсилі підкреслили, що чергові звинувачення проти лідера ОПЗЖ є такими ж абсурдними і сфабрикованими, як і попередні.

"Контужена численними скандалами влада Зеленського намагається за всяку ціну змусити забути про таємні, а тепер стали явними офшори Президента і приховати власні злочини, відволікаючи увагу громадян-активно фабрикуючи кримінальні справи щодо голови політради партії "Опозиційна платформа- За життя" Віктора Медведчука, - впевнені в ОПЗЖ. - Усвідомлюючи всю неспроможність висунутих раніше звинувачень і розуміючи неминучість розвалу кримінальної справи, сфальсифікованої проти Віктора Володимировича, влада запустила нову хвилю терору і зробила чергову відчайдушну спробу атаки на нього».

У політсилі повідомили, що Віктору Медведчуку, який перебуває під домашнім арештом, було вручено клопотання про арешт або заставу в один мільярд гривень. І це при тому, що як чинній владі, так і правоохоронним органам прекрасно відомо, що рахунки опозиційного політика заблоковані рішенням РНБО і він не має фізичної можливості заплатити заставу.

"Замовники і виконавці цих політичних репресій бравують тим, що використовують абсолютно незаконні методи розправи з політичними опонентами, і наводять наспіх сфальсифіковані, притягнуті за вуха аргументи для підкріплення своєї сумнівної позиції. Поки в країні грубо зневажаються норми закону і Конституції України, порушуються основоположні права і свободи, прогнилий наскрізь силовий апарат, в ручному режимі курирується з Банковою, сліпо виконує протизаконні накази злочинної «зеленої» команди, яка через непорозуміння засіла у високих кабінетах», – підкреслюється в заяві ОПЗЖ.

Популярні новини зараз

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Микола Тищенко в День Соборності знову все переплутав і віддав Схід: "Єдині, від Києва до Закарпаття"

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Переможниця "Євробачення" Кончіта Вурст змила весь макіяж і перетворилася на гарячого хлопчину: мужності додалося вмить

Показати ще

Також в партії відзначають, що влада на чолі з Президентом Зеленським вже давно не вважає за потрібне дотримуватися українського законодавства, так як у них в підпорядкуванні знаходяться всі силові структури, суди, а тепер ще й парламент.

"Єдиною перешкодою на цьому шляху для Зеленського стали опозиція і особисто Віктор Медведчук, щодо якого і було організовано безпрецедентне за всі роки незалежності України політично вмотивоване переслідування. "Опозиційна платформа - За життя» впевнена: та жорстокість, з якою влада бореться з головою політради Нашої партії, є найкращим доказом правильності ідей, які ми відстоюємо», – констатували в ОПЗЖ.

Враховуючи вищесказане, політсила вимагає від влади негайного закриття "всіх сфабрикованих справ щодо Віктора Медведчука", а також "припинити втручання в слідчий процес і тиск на судову систему".

Нагадаємо, 8 жовтня за матеріалами СБУ, народному депутату України, голові політради партії "Опозиційна платформа – За життя " Віктору Медведчуку було оголошено нову підозру – про державну зраду та сприяння діяльності терористичної організації. Про що заявили на брифінгу глава СБУ Іван Баканов і генпрокурор Ірина Венедиктова.