У період з 1 по 7 жовтня тероргани ДЕІ здійснили 741 перевірку, склавши 882 протоколи про адміністративні порушення та розрахувавши 9,5 мільйона гривень збитків за порушення природоохоронного законодавства.

Найбільшої шкоди довкіллю було завдано за незаконне видобування піску будівельної та піщано-гравійної сировини невстановленими особами на землях водного фонду річки Малий Сірет в Чернівецькій області. Збитки склали майже 2,7 мільйона гривень. Матеріали направлено до правоохоронних органів.

Ще 1,2 мільйона гривень збитків розрахували інспектори Поліського округу за незаконну рубку 120 сироростучих та сухостійних дерев за межами населеного пункту села Кідри на Рівненщині. Матеріали направлено до Вараського районного відділу поліції ГУНП в Рівненській області для встановлення винних осіб та внесення відомостей до ЄРДР.

Майже 1 мільйон гривень пред’явлено для відшкодування КП «Дніпроприродресурс». Підприємство здійснило зняття ґрунтового покриву без спеціального дозволу на території Єлизаветівської сільської ради на Дніпропетровщині. Матеріали перевірки направлено до ГУНП в Дніпропетровській області.