Це комунальний телеканал Київ, яким кияни фінансують із своїх податків!

Нагадаю, що в бюджеті-2021 року «непідкупні» депутати Київради на чолі з «європейським, точніше другом партії Меркель та платником податків у Німеччині» Кличком передбачили всього…178 мільйонів на цей канал Київ та інші комунальні медіа!

А проект місцевої цільової програми розвитку інформаційно-комунікаційної сфери Києва на 20022-24 роки передбачає виділення наших вже майже 765 мільйонів гривень на підтримку владних ЗМІ. Із них більше 600 мільйонів заплановано на канал КИЇВ, радіо та Інтернет-портал!

Як автор Закону про роздержавлення ЗМІ звертаю увагу Уряду тв Нацради з телебачнння і радіомовлення, що влада Києва, Віннниці … вже кілька років не виконує наш закон і продовжує фінансувати за бюджетні гроші та керувати фактично власними партійними медіа!

Принагідно інформую, що канцлер Австрії Себастьян Курц пішов у відставку у зв‘язку із звинувачення у використанні бюджетних коштів на партійно-вмотивовані заходи!

Популярні новини зараз

В Україні Covid-19 потроху відступає, медики радіють "жовтій" статистиці: дані МОЗ на 16 жовтня

Єлизавета II потрапила у скандал через лист школярам з Севастополя: "визнали" Крим російським

Злата Огнєвіч точно такого не чекала: учасник знехтував побаченням з "Холостячкою"

Юрій Ткач усамітнився в лісі з двома жінками і відразу пошкодував: надкусила його грибочки

Показати ще

Вимагаю, розпочати процедуру роздержавлення комунальних медіа Києва та інших міст й зупинити фінансування із місцевих бюджетів власних партійних ЗМІ очільниками місцевої влади.