Своє судження він висловив у програмі Руслана Бізяєва «АнтиШоу».

«Силу цієї акції я бачу ось в чому. Українські профспілки стають зрілими, вони розуміють, що потрібно відкласти в сторону внутрішні чвари. Вони розуміють, що потрібно бути разом – і починають об'єднуватися. Профспілки висувають такі вимоги, які викликають резонанс не тільки у своєму середовищі. Не випадково в цій акції брали участь, наприклад, ФОПи. Профспілки стають серйозною соціальною силою. А ставши такою силою, вони можуть налякати владу і змусити її відмовитися від продовження своєї економічної політики», - вважає гість програми.

Він підкреслив, що сам вірить в таку перспективу.

«Зараз у нас порочне коло. Якщо люди не заробляють гроші, то вони їх не витрачають, тобто не створюють масовий платоспроможний попит, в результаті економіка не розвивається, не створюються робочі місця – і люди не заробляють гроші», - говорить Михайло Чаплига.

Популярні новини зараз

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

Учасниця "Холостяка" Яна Станішевська поділилася легким рецептом Київського торта - "Не такий страшний..."

Схеми обману українців у супермаркетах: як не потрапити на гачок і не купити втридорога зіпсований продукт

Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська втратила дитину через лікарську помилку: "Довели напівмертву до пологів"

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше цей політолог відзначав, що в цій акції протесту взяли участь набагато більше людей, ніж він припускав.

Також Знай.ua повідомляв, що Чаплига висловив свої думки про подальшу політичну кар'єру Дмитра Разумкова після відставки з поста спікера Верховної Ради.