Про це він розповів у програмі Руслана Бізяєва «Культ особистості».

«Так само, напевно, як і роль «Волл-стріт», який теж чимало постарався і в одній, і в іншій кампанії. У першій це закінчилося поразкою, в другій соціал-демократи взяли реванш. Щоб не порушувати політику YouTube щодо виборів у США, скажу: перемогли правдами та іншими правдами. Всіма можливими правдами, але були дещо нерозбірливі у своїх правдах», - відзначив він.

Найчастіше ті, хто намагається міркувати про американську політику, роблять таке спрощення про єдність демократів і єдності позиції Білого дому, продовжує Джангіров.

«Звичайно, це дуже строката коаліція. Взагалі ця партія завжди історично була коаліцією. Власне кажучи, соціологи і політологи так і називали: партія - це велика коаліція. У них же бувало так, що у 60-ті роки в одних штатах демократів підтримували расисти, практично ку-клукс-кланівці, а в інших штатах – афроамериканці, які боролися за права. До такого доходило, і загалом, нікого це не дивувало. Але з якогось моменту вони стали партією всіх меншин», - міркує він.

Настав момент, коли сума всіх меншин стала більшою, ніж відносна більшість.

Популярні новини зараз

В Україні Covid-19 потроху відступає, медики радіють "жовтій" статистиці: дані МОЗ на 16 жовтня

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Юрій Ткач усамітнився в лісі з двома жінками і відразу пошкодував: надкусила його грибочки

Антоніна Матвієнко показала свою маму у 24 роки: "Боже, яка красуня"

Показати ще

«Хоча в тому ж Техасі, де білі вже років десять знаходяться в меншості, проте, перемагають республіканці через те, що якраз латиноамериканці в іншій пропорції, ніж, скажімо, афроамериканці, поділяються між республіканцями і демократами. Латиноамериканці часто до третини, а іноді й більше, голосують за республіканців. На відміну від афроамериканців, де, грубо кажучи, дев'ять до одного», - робить висновок Джангіров.

Знай.ua повідомляв, що Джангіров побачив у США комсомольців, які претендують на посади: «Комсомольський призов завжди в партії існував».

Також Знай.ua повідомляв, що Куса пояснив, яку вигоду може отримати Україна з сварки зі своїми сусідами.