Вчора, 12 жовтня, Печерський районний суд міста Києва відмовив стороні звинувачення в задоволенні клопотання про арешт голови політради партії «опозиційна платформа ‒ за життя», народного депутата України Віктора Медведчука за новими звинуваченнями і обрав опозиційному політику запобіжний захід у вигляді домашнього арешту до 7 грудня 2021 року. Медведчук назвав чергові звинувачення "висмоктаними з пальця«, а сам процес ‒ »незаконними політичними репресіями". Про це політик заявив, спілкуючись з журналістами після закінчення судового засідання.

Він підкреслив, що, враховуючи очевидні факти фабрикації чергового кримінального провадження проти нього, мова повинна була йти про відсутність складу злочину.

"Те, що було представлено прокурорами, те, що було представлено захистом, те, про що говорив я, виступаючи в судовому засіданні, свідчить про одне – в даному випадку має місце незаконне кримінальне переслідування, злочинна фабрикація чергової кримінальної справи по відношенню до мене. Робить це все влада, робить цілеспрямовано. Це боротьба, спрямована на знищення опозиції і мене як одного з представників опозиції, одного з представників ОПЗЖ», – сказав Медведчук.

Політик також уточнив, що звинувачення, що звучали в залі судового засідання, були фактично «висмоктані з пальця», сторона обвинувачення не представила жодного доказу для підтвердження тез, викладених у матеріалах підозри, які могли б дати хоч якусь підставу для задоволення клопотання прокурорів про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту. Тому, як заявив Медведчук, цей процес він розглядає як незаконні політичні репресії.

«В даному випадку так, як я і говорив перед початком судового засідання, навряд чи можна розраховувати на суд, якщо сьогодні вказівки суду дають з офісу Президента і якщо влада зацікавлена на рівному місці знайти ті чи інші кримінальні звинувачення, причому абсолютно бездоказові і абсурдні, – підкреслив голова політради ОПЗЖ. - Те, що робилося в інтересах держави, в інтересах українських громадян, сьогодні розцінюється як злочинні дії, та ще й у таких серйозних звинуваченнях, як надання сприяння терористичним організаціям».

Популярні новини зараз

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Злата Огнєвіч точно такого не чекала: учасник знехтував побаченням з "Холостячкою"

Андре Тан пояснив, що буде модно навесні і влітку 2022 року: сукні-сітки, взуття на платформі та футляри

Прості способи відрізнити справжню ковбасу від підробки: зовнішній вигляд, запах і не тільки

Показати ще

Що стосується апеляції, Віктор Медведчук зазначив, що він і його захист не задоволені рішенням суду, але політик поки не впевнений, що буде його оскаржувати.

"Ми його повинні прочитати. Тому що є питання щодо цього рішення. Може бути, я і адвокати погано почули щодо дати і деяких ще обставин, потім ми приймемо рішення. Я стверджую, що ми, звичайно, не задоволені цим рішенням. Боротьба триває. Я далекий від думки був і сьогодні, і останні місяці, що це все може просто так закінчиться. Влада цілеспрямовано, цілеспрямовано веде незаконну боротьбу зі мною через порушення незаконних кримінальних справ", - резюмував Віктор Медведчук.