Це унікальний для України проект, який дозволяє отримати знання і навички від провідних світових викладачів з держуправління і познайомитися з унікальним досвідом трансформації держави в одну з найрозвиненіших країн світу на прикладі "економічного дива" Сінгапуру, пише Політека.

Записатися на курс можна на сайті.

Початок навчання: 05.11/12.11/19.11/26.11.

Lee Kuan Yew School of Public Policy ( National University of Singapore) - місце, де навчають держслужбовців нового покоління. Фахівці з усього світу мріють потрапити сюди хоча б на одну лекцію. А ті, хто запишеться на курс отримає можливість відвідати 8 лекцій по 1,5 години.

Заняття будуть проходити в реальному часі на платформі веб-семінару Zoom.

Популярні новини зараз
В Україні почнуть масово карати ухилянтів – коли чекати перших штрафів від ТЦК Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили
Показати ще

Серед спікерів:

  • Zeger van der Wal ( ЗЕГЕР ВАН дер ВАЛ) - всесвітньо визнаний спікер, дослідник і консультант у сфері державного управління. Автор підручника для навчальних кабінетів MPA, MBA та Вищої Освіти під назвою «громадський менеджер 21 століття».
  • Mehmet Akif Demircioglu ( Мехмет Акіф Демірчіоглу) - доцент школи державної політики ім. Лі Куан Ю.
  • Caroline Brassard (Каролін Брассард) - доктор економічних наук, Лондонський університет.
  • James Crabtree ( Джеймс Крабтрі) - доцент кафедри практики, журналіст, британський письменник.
  • Kenneth Paul Tan ( Кеннет Пол Тан) - доктор філософії, соціальних і політичних наук Кембриджського університету (Великобританія)

У числі випускників такі відомі персоналії, як Денис Монастирський( міністр внутрішніх справ), Михайло Федоров (міністр цифрової трансформації), Роман Лещенко (Міністр аграрної політики та продовольства), Наталія Науменко (Державна міграційна служба України, перший заступник голови), Віталій Василик (заступник Міністра юстиції), Євген Єнін (перший заступник міністра внутрішніх справ) та ін.

Випускники сінгапурської школи державного управління отримують нові корисні зв'язки і знайомства, обмін досвідом, можливості для реалізації власних проектів, переважне право на участь в курсах з жорстким відбором учасників (Школа міністрів і т.д.), можливість долучатися до закритих заходів КШДУ, можливість долучитися до загальної навчальної поїздки в Сінгапур, яскраві випускні, форуми і нетворкінг зустрічі.