Про це він розповів у програмі Руслана Бізяєва «Культ особистості».

Як каже гість програми, все нещодавно описане фантастами поступово стає реальністю. Зокрема, він розповідає про мета-всесвіти у віртуальному світі, де люди можуть відвідувати концерти чи купувати земельні ділянки. «Можна називати як завгодно, але ми розуміємо, що це альтернатива. Паралельний світ, паралельний всесвіт», - констатує публіцист.

Аби не бути голослівним, Джангіров розповідає про одного чоловіка, який свого часу скуповував виставкові зали по 15 доларів за метр квадратний, а зараз там демонструє свої витвори цифрового мистецтва. «Це рекорд мета-всесвіту. Аватари людей ходять, живуть своїм життям, спілкуються, проводять зустрічі, конференції, мітинги», - зазначає експерт. За його словами, поки що це відбувається у пробному режимі, але один такий концерт вже відбувся і на нього прийшло 12 мільйонів осіб.

Також публіцист розповідає про грошові одиниці цього паралельного віртуального світу. Зокрема, у приклад він наводить Фейсбук: ця мережа змогла створити свою фінансову систему і вже пробувала створити криптовалюту та запропонувати її ЄС. На думку Джангірова, ця ситуація доволі загрозлива, адже соціальна мережа, якою користуються мільярди людей, буде тепер і фінансовою системою.

Принагідно гість програми зазначає, що президент Зеленський також заветував закон, що передбачає цю можливість в Україні. «Це був дуже м'який закон, мова не йшла про те, що кожен зустрічний-поперечний може володіти криптовалютою, але, тим не менш, така можливість закладалася», - каже він.

Популярні новини зараз

У Києві воскресили "Москвич" з 90-х: таких було всього 700 на весь світ

Українців відпустять на пенсію в 45 років

75-річна мати Наташі Корольової знайшла дивну заміну сексу: це треба нюхати

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Показати ще

Публіцист також зауважує, що, згідно з даними США, на першому місці за часткою населення, яке має криптовалюту, опинилася Україна. Тим не менш, каже він, дані, ймовірно, фіктивні, оскільки в Україні люди собі просто вписують це у декларації, аби пізніше могти пред’явити якісь гроші.

Як повідомляв Знай.ua, Дмитро Джангіров розповів про роль IT у виборах у США.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв розповів, як вплине на Україну і на світ заборона Китаєм криптовалюти.