Про це повідомляє видання "Економічна правда" з посиланням на South China Morning Post.

Агентство економічного планування Китаю заявило, що лібералізує ціноутворення на контрольованому державою ринку електроенергії, щоб допомогти вирішити енергетичну кризу, яка загрожує стримуванням економічного зростання.

Схема прямої покупки електроенергії, яка утримує штучно низькі витрати для великих споживачів, буде скасована, заявила Національна комісія з розвитку і реформи.

За словами журналістів, реформа ціноутворення на електроенергію – це остання спроба Пекіна вирішити дефіцит електроенергії, який призвів до зниження промислового виробництва.

Експерти в галузі енергетики назвали ці заходи значними змінами, які зроблять ціноутворення на електроенергію більш прозорим і зменшать операційні труднощі для вугільних енергетичних компаній.

Популярні новини зараз
Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Нагадаємо, що в Україні на тлі Всесвітньої енергетичної кризи влада оголосила про ідею ручного регулювання цін на енергоресурси, а також допустила експропріацію газу у приватного бізнесу.