Електроенергія на непідконтрольні Україні частини Донецької та Луганської областей поставлялася до березня 2017 року. Про це в ході засідання Печерського районного суду Києва розповів голова політради партії "опозиційна платформа - за життя", народний депутат Віктор Медведчук, трансляцію вів "Перший Незалежний", повідомляв 112.ua

"Взяти електроенергію, без якої Україна не могла жити, а були підписані угоди між державними структурами Росії і України в кінці 14-го (2014 рік, -ред.), І ця угода діяла весь 15-й рік. Електроенергія поставлялася в Донецьк і Луганськ, між іншим, не тільки в 15-му, вона поставлялася потім ще, знову-таки, до березня 17-го року. Адже це теж допомога терористичним організаціям ОРДО і ОРЛО, як вважає звинувачення.

А коли я говорю про обміни і про те, що відбувалося, так я хочу сказати, що в матеріалах підозри це цитувалося, робився акцент прокурорами. Сказано, що в кінці грудня Медведчук відвідав Донецьк і домовлявся про постачання вугілля. Медведчук не домовлявся про постачання вугілля. Медведчук вирішував політичне рішення про можливість поставок вугілля в Україну. Політичне рішення. Ніхто з керівників підприємств, ніхто з тих, хто був задіяний у цих питаннях, не може сказати про те, що Медведчук мав якесь до цього відношення. А ось наприкінці грудня Медведчук дійсно був у Донецьку. І не тільки в Донецьку, недопрацювали представники звинувачення, він був і в Луганську, і ця дата загальновідома, 26 грудня 2014 року. Це перший повномасштабний форматний обмін, в результаті якого були звільнені понад 150 громадян України, які повернулися додому і в сім'ї", - заявив Медведчук.

Редакція може не розділяти думку автора висловлювань