Прес – секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що суд над народним депутатом України від Партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктором Медведчуком - це спроба влади звести рахунки з політичними конкурентами, передає "УНІАН".

Про це пише портал 112. Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

"Ми з самого початку сказали, що, звичайно, що відбувається з Медведчуком, це, звичайно, не що інше, як зведення політичних рахунків з політичним конкурентом, який до недавнього минулого дуже стрімко зміцнював свої політичні позиції в країні. Тому, звичайно, ми подібну практику рішуче засуджуємо", - сказав Пєсков, відповідаючи на питання, чи вважають в Кремлі таку політику законною і чи готові надати йому допомогу.

"Він громадянин України. Він громадянин своєї країни. Але, звичайно, ми засуджуємо і не можемо це схвалювати. Ми до цього ставимося, як спробі зведення політичних рахунків з конкурентом", - заявив Пєсков.

Нагадаємо, Печерський районний суд прийняв рішення про запобіжний захід у вигляді домашнього арешту Медведчуку за новою підозрою до 7 грудня. Сам Медведчук заявив, що продовжить боротьбу з нинішньою владою незалежно від того, наскільки посиляться репресії щодо нього. Він підкреслив, що разом з "опозиційною платформою - за життя" будуть продовжувати захищати інтереси українського народу.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський задзвенів бубенчиками й показав свій солодкий плід: "Вже в очікуванні"

Центр Києва перекрили перед виступом Зеленського: чергують силовики з автозаками, всі фури перевіряють

Тіна Кароль зізналася у почуттях, вмить розбивши серця: "Скучила..."

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

"Прокурори нехай не хвилюються. Все взяв, до всього готовий, все буду робити, як буде встановлено законом, але при цьому буду далі продовжувати боротися з цією владою, так, як і боровся. Власне кажучи, так як бореться і буде продовжувати боротися партія", - підкреслив Медведчук.