Нинішня влада називає будь-яку дію, яка їй не подобається або суперечить її політичному курсу, державною зрадою.

Про це заявив голова політради партії "опозиційна платформа - за життя", народний депутат Віктора Медведчук під час засідання суду, повідомляє "112 Україна".

"Звинувачення на кшталт державної зради, яку зараз органи СБУ, а вони як першу, так і другу справу фактично повністю розслідують, а потім передають вже органам ДБР, дії СБУ в даному випадку є незаконними і порушують статтю 36 КПК України. Так от, державна зрада, яку ліпить, перепрошую за неюридичний вислів, СБУ про всяк випадок у кожній справі, і взагалі це стало свого роду черговою статтею",- сказав він.

Медведчук зазначив, що "сьогодні говорив в інтерв'ю журналістам, була хуліганка, так зване притягнення до кримінальної відповідальності за хуліганство. У сучасних умовах влада йде шляхом, якщо не подобається щось або це йде врозріз з політичним курсом чинної влади, то виникає питання, що це обов'язково Державний особливо тяжкий злочин".

"І стаття 258 3 ч 1, сприяння терористичним організаціям ДНР і ЛНР. Ну, якби я не був юристом, я б сказав, що це повний абсурд. А враховуючи, що я все-таки маю якесь відношення до юриспруденції, хотів би сказати, що ці звинувачення, інкриміновані мені за цими двома статтями, вони, по-перше, і я підкреслюю це, стосуються листопада 2014-го і Січня 2015-го. Я акцентую на цьому увагу, тому що я вважаю, що безпідставність, яка сьогодні покладена в основу так званої обґрунтованості, так званого повідомлення мені про підозру, є нічим іншим, як юридично нікчемними фактами, які випадково були набрані, для того щоб зліпити це звинувачення і говорити про нього сьогодні",- додав лідер опозиції.

Популярні новини зараз

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" зістригла волосся і закохалася по вуха в орендованій сукні: "Яка тендітна"

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

Показати ще