Сучасна українська влада, не тільки діюча, а й та, яка прийшла в 2014 році, перетворила Україну з суб'єкта зовнішньої політики в об'єкт.

Таку заяву за підсумками засідання Печерського районного суду Києва зробив голова політради партії "опозиційна платформа - за життя", народний депутат Віктор Медведчук, повідомляє "112 Україна".

"Ви знаєте, я вам хочу сказати, що сучасна українська влада, треба віддати об'єктивно, не тільки діюча, але і та, яка прийшла в 14 році, вона перетворила Україну з суб'єкта зовнішньої політики в об'єкт. І так вона, на жаль, на превеликий жаль, продовжує залишатися. Вона не суб'єкт зовнішньої політики, хоча кожна суверенна і незалежна держава повинна бути суб'єктом у зовнішній політики",- висловив свою думку опозиційний політик.

Разом з тим він підкреслив:"Ми сьогодні є об'єктом зовнішнього управління, ми є об'єктом у зовнішній політиці".

Нагадаємо, Печерський районний суд прийняв рішення про запобіжний захід у вигляді домашнього арешту Медведчуку за новою підозрою до 7 грудня. Сам Медведчук заявив, що продовжить боротьбу з нинішньою владою незалежно від того, наскільки посиляться репресії щодо нього. Він підкреслив, що разом з "опозиційною платформою - за життя" будуть продовжувати захищати інтереси українського народу.

Популярні новини зараз

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

Показати ще

"Прокурори нехай не хвилюються. Все взяв, до всього готовий, все буду робити, як буде встановлено законом, але при цьому буду далі продовжувати боротися з цією владою, так, як і боровся. Власне кажучи, так як бореться і буде продовжувати боротися партія",- підкреслив Медведчук.