В перших рядках свого оптимістичного посту хочу щиро визнати:

Не все так погано в нашому домі, якщо справедливість нарешті перемогла по відношення до цих 108 осіб!

Нагадаю, що 14 квітня 2021 року на засіданні РНБО були застосовані санкції щодо 557 злодіїв в законі та 111 кримінальних авторитетів. В травні РНБО назвало імена «найбільших контрабандистів» України.

І ось за півроку з‘ясувалося, що 108 з них чесні люди, сумлінні платники податків і добропорядні громадяни з Росії та братських кавказьких держав. Тобто майже кожний п‘ятий за півроку перейшов із ганебного люстраційного списку до статусу благонадійних!

Я переконаний, що ці 108 колишніх «злодіїв і бандитів» навели дуже переконливі аргументи, щоб змінити свій статус на чесних громадян України та інших держав, яких гостинно прийняла наша ненька.

Популярні новини зараз
В Україні підвищать ще один комунальний тариф Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Водночас, офіс президента прозоро натякає, що помилки в списку допущені саме МВС часів Авакова. Делікатно нагадаю, що санкційні списки за визначення повинні після подання МВС перевірятися низкою інших уповноважених органів. А вже після цього потрапляти в список РНБО. Згодом ще раз перепровірятися перед підписом цього рішення президентом країни.

Поінформую також тих, хто не цікавиться бюджетом України.

За останні роки найбільше зростання видатків відбулося саме на утримання правоохоронних органів. Не за горами той час, коли статус олігархів матимуть колишні та теперішні авторитетні працівники МВС, Генпрокуратури, СБУ тощо.

Так ціна для платників податків МВС в 2021 році склала майже 100 МІЛЬЯРДІВ (в 2015 - була біля 38 млрд.); СБУ - майже 15 мільярдів (в 2015 - 4,5 млрд.); Генпрокуратури - майже 12 мільярдів (в 2015 - біля 3 млрд.)

П.С. Цікаво, що на офіційному сайті РНБО, де зібрані найбільш професійні та патріотичні кадри нашої держави, досі звітують, що захистили «ворів в законі», а не «злодіїв»!

Може щоб тепер вже колишні вори прочитали добру новину зрозумілою їм мовою.