Як повідомляє Центр інформації УПЦ про це Блаженніший Митрополит Онуфрій сказав у проповіді.

Предстоятель УПЦ пояснив заповідь любові і милосердя «... як хочете, щоб з вами чинили люди, так і ви чиніть з ними» (Лк. 6: 31).

«Ця заповідь допомагає правильно вибудовувати відносини з ближніми. У житті часто буває, що не знаємо, як вчинити з ближнім. Але в будь-яких обставинах потрібно поставити себе на його місце, а його на своє і подумати, як би ми хотіли, щоб вчинили з нами», - підкреслив Блаженніший.

Митрополит Онуфрій зазначив, що якщо любимо ворогів своїх, робимо добро і даємо в борг, нічого не вимагаючи натомість, то уподібнюємося Милосердному Богу. «Це правило життя. Якщо людина прощає, то вона уподібнюється Богу», - додав він.

На завершення Предстоятель закликав намагатися в своєму житті бути подібними до Господа, «і тоді велике благословення буде над нами, і будемо здатні вмістити в собі великі дарування Божі. Вони необхідні як в земному житті, так ще більше на Небі у Христі Іісусі Господі нашому», - уклав архіпастир.

Популярні новини зараз

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

МОЗ вводить суворі обмеження для "жовтої зони" з 6 грудня: Віктор Ляшко розповів, що заборонено і які документи запитають

24 тисячі гривень за воду, 174 - за тепло: експерти підрахували, у скільки українцям обходиться комуналка Ради

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

Показати ще