Нарешті Зеленський пояснив природу свого офшорного бізнесу.

Все просто - він, як всі справжні українські бізнесмени-опозиціонери, лише оптимізував, тобто не платив повністю податки в Україні, бо боявся злочинної влади Януковича.

Все це було б не смішно, якби слово в слово про це не говорив у свій час Гройсман, який на посаді міського голови і з Орденом від Януковича, як з’ясувалося в декларації за 2015 рік, теж ховав від злочинної влади того ж таки Януковича - 1,5 мільйони доларів і майже 2,5 мільйони гривень в кеші?!

Порошенко використав опозиційний досвід Гройсмана і Зеленського й зберігає у готівці… 1,8 мільярдів гривень, бо боїться політичних репресій вже від режиму Зеленського.

Кличко, як засвідчує електронна декларація, зберігає гроші в Німеччині від злочинних режимів Порошенка і Зеленського!

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Разом з пенсією "капне" кругленька сума: виплатять одноразову грошову допомогу до кінця літа Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

І цих правдивих опозиціонерів - кешевиків, оптимізаторів і офшорників - легіон!

І тепер я зрозумів про чию природню корупційну сутність говорив один із нинішніх керівників держави, знаний офшорник по дружині, Арахамія.

А влада продовжує трусити та вимагати амністувати незаконні капітали пенсіонерів, вчителів, викладачів, лікарів, малого бізнесу…та інших «корупціонерів», бо не має за що вести велике будівництво та й загалом керувати Державою.

Так і живемо!