Своїм баченням ситуації вона поділилася у програмі Мирослави Бобровської «Як насправді?».

«Ми живемо в епоху, коли кілька журналістів впливають на порядок денний більше, ніж ціла депутатська фракція. Будь-які інформаційні кампанії зараз настільки сильно впливають на процеси, як ніколи раніше. Один з найбільш наочних прикладів – нещодавня історія з главою «Укрексімбанку» паном Мецгером, який дивно повівся з журналістами. У підсумку він, при всій своїй впливовості, втратив посаду через великий репутаційний скандалу. Втім, є й зворотні приклади: пишеш, що не пишеш, начальству все байдуже. Скажімо, ми вже давно пишемо про депутатські зарплати в конвертах, але це поки ні до чого не призвело», - каже гостя програми.

За її словами, в цій історії все абсолютно очевидно.

«Депутати настільки зневажають нашими публікаціями, що навіть не подають до суду за наклеп. Адже в суді дуже легко буде довести, що ми пишемо правду», - стверджує Світлана Крюкова.

Популярні новини зараз
Пенсії в Україні зростуть: хто отримає додаткові 2000 гривень Пенсіонери мають право на виплату в 13 тисяч гривень: як оформити підвищену пенсію Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше депутат Верховної Ради Валерій Стернійчук прокоментував скандал, через який Євген Мецгер позбувся поста в «Укрексімбанку».

Також Знай.ua повідомляв про сам факт відходу Мецгера з посади.