Про це пише портал 112.

У передмові до рейтингу йдеться, що в Україні за сукупною популярністю випускників 1-е місце займає Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

"Київський національний університет імені Тараса Шевченка займає 43-е місце в Європі і 1-е місце в Україні за сукупною популярністю випускників. У рейтинг включені відомі випускники, наукові співробітники та викладачі", - пишуть автори рейтингу.

Варто відзначити, що серед відомих випускників, які увійшли до рейтингу, є історичні особистості, зокрема державний діяч, історик Михайло Грушевський, письменник, прем'єр-міністр УНР Володимир Винниченко, радянський агроном і біолог, академік Трохим Лисенко, видатний хірург і єпископ РПЦ Святий Лука Сімферопольський, видатний радянський політик, юрист і дипломат академік Андрій Вишинський, філософ Микола Бердяєв, відомий польський письменник Леон Івашкевич, білоруський учений Отто Шмідт, литовський поет і священик Майронис, російський фізик-теоретик Микола Боголюбов та інші.

Серед видатних сучасників до першої десятки увійшли Чемпіони Світу з боксу брати Клички, перший президент незалежної України Леонід Кравчук, А також голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук. З інших наших сучасників, які не увійшли до першої десятки, можна виділити відомого українського політика В'ячеслава Чорновола, якого поставили на 19-ту позицію, народного депутата України, екс-спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова на 23-й позиції та інших.

Популярні новини зараз

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" зістригла волосся і закохалася по вуха в орендованій сукні: "Яка тендітна"

Переможець "Холостячки" Андрій Задворний не повірив Златі Огнєвіч: "Жах, а не вибір"

Донька Ніни Матвієнко Тоня розкрила правду про розлучення матері після 40 років подружнього життя: "Втомилися, хочуть самі пожити"

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Показати ще

Нагадаємо, Edurank - це міжнародна авторитетна платформа, яка аналізує вищі навчальні заклади по всьому світу. У своїх розрахунках рейтинговості вузів, а також їх випускників платформа користується власною методикою, яка, на думку її авторів, допомагає створювати неупереджені та об'єктивні рейтинги.