Про це він розповів у новому випуску програми «Культ особистості» на каналі Руслана Бізяєва.

«Євросоюз хоче прямих переговорів по всій проблематиці між Україною і Росією. Тому що участь Німеччини і Франції в переговорах з врегулювання конфлікту означає, що частина відповідальності за цей процес вони беруть на себе. А зараз цю політичну відповідальність ніхто вже не хоче брати на себе. А Путін пересидів усіх підписантів Мінських угод. Тому Євросоюз в кожній резолюції буде говорити, що Крим незаконно анексований», - повідомив він.

Джангіров вважає, що ЄС в кожній резолюції буде говорити про необхідність вирішення конфлікту на Донбасі, але це буде заморозка. Але річ у тім, що навіть для заморозки конфлікту на Донбасі, впевнений він, треба зробити певні кроки і ці кроки не є такими вже простими. Якщо ми візьмемо саміт ЄС, то він, як і Кримська платформа, підкреслив він, події масштабні і там, і там президент був у якості центральної фігури.

«Але наскільки ці дві події є масштабними, настільки ж вони є і недієздатними. Макрон зараз виконує роль посередника між Україною і Росією, тому що інших посередників на даному етапі немає. Меркель йде і за мірками європейської політики вона є тією людиною, яка дотримується правил європейської політики. Тобто, йдучи, особливо якщо змінюється партійність коаліції, за цей період ти не повинен створити таких зобов'язань, які повинен буде дотримуватися твій наступник», - резюмував він.

Популярні новини зараз

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" зістригла волосся і закохалася по вуха в орендованій сукні: "Яка тендітна"

"Злизали" у СРСР: експерт розповів, як американці "вкрали" ідею Запорожця для BMW і Lloyd Arabella

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Максим Ялі назвав ймовірний порядок денний зустрічі Зеленського і Путіна.

Також Знай.ua публікував слова Мусієнка: Україна не має чіткої, виразної і послідовної позиції по Донбасу.