Пропозиція Володимира Зеленського обміняти голову політради "Опозиційної платформи - за життя" Віктора Медведчука-це не тільки «повз касу», але ще і гра на зрив зустрічі в «нормандському форматі». Так політичний публіцист Дмитро Джангіров прокоментувавши у Facebook Заява Зеленського про готовність обміняти Віктора Медведчука на «громадян України, які перебувають не в Україні».

"Офіс преЗЕдента довго - три тижні! - думав, як відреагувати на офшорний скандал, і, нарешті, придумав! ПреЗЕдент у своєму інтерв'ю в 17 жовтня на ICTV: 1) щоб» закрити «тему, заявив: таки так – офшори були, але це нормально і законно, а гроші Коломойського він не відмивав; 2) щоб» перебити» тему, повідомив: готовий обміняти МЕДВЕДЧУКА на українських полонених, якщо у того виявиться російське громадянство", – повідомив публіцист.

"Почнемо з другої частини, яку нескладно логічно продовжити: а якщо у преЗЕдента виявиться ізраїльське громадянство, то йому можна буде оголосити імпічмент, а якщо підтвердиться факт відмивання грошей Коломойського, то ще й можливе кримінальне переслідування, причому не тільки в Україні, а й Штатах», – припустив публіцист.

Джангіров підкреслив, що пропонувати обміняти громадянина України на кого-небудь – це правовий нігілізм.

"Повертаючись же до Віктора Медведчука, нагадаємо, що навіть найпалкіші вороги ніколи не підозрювали його в Володінні російського громадянства. Навіщо ж це знадобилося сценаристам Зеленського? Щоб особисто натякнути на міфічні дискредитуючі зобов'язання? Так " це дрібно, Хоботов!» - пожартував автор.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський задзвенів бубенчиками й показав свій солодкий плід: "Вже в очікуванні"

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Тоня Матвієнко розповіла про стосунки Арсена Мірзояна із її старшою донькою: "Їй тоді було 12-13 років…"

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

"Ну, а міркувати про можливість обміну громадянина України – це гірше, ніж правовий нігілізм, це просто логіка РНБО якась... не кажучи вже про те, що ніякого вироку немає, а справа проти МЕДВЕДЧУКА розсипається на очах, тому що складається з незв'язаних між собою і недоведених фактів», – констатував публіцист.

Разом з тим, Джангіров зазначив, що план Зеленського використовувати Медведчука як заручника в торгах з Кремлем провалився.

"Але це, що називається," друге коло " проблеми. А "перше коло «полягає в тому, що Володимир Зеленський таким нетривіальним (мало не написав – » КВН-івським») способом намагається вибудувати комунікацію з Володимиром Путіним, de facto визнаючи, що Віктор МЕДВЕДЧУК виступає в ролі заручника", – пояснив публіцист.

"Тільки такий захід на Кремль - "повз касу": не буде не тільки ніякого саміту тет-а-тет, але і забрезжівшая на горизонті зустріч "нормандської четвірки" на рівні глав МЗС стала ще більш примарною. І, найсумніше, що такий результат був легко прораховуваним, навіть на рівні Єрмаков-шефіров... " - додав публіцист.

За словами Джангірова, складається враження, що насправді Зеленський не хоче зустрічі з Путіним.

"Втім, іноді складається враження, що незважаючи на численні заяви нашого преЗЕдента про готовність зустрітися зі своїм російським колегою, пан Зеленський панічно боїться такої зустрічі і робить все, щоб вона була неможливою. Не виключено, що не цілком усвідомлено, втім, автор не фрейдист, щоб компетентно міркувати про комплекс» син – батько", – пожартував публіцист.

На завершення Джангіров прийшов до висновку, що Зеленський своєю заявою про можливість обміняти Медведчука тільки нашкодив переговорному процесу.

"А за підсумком Володимир Олександрович і від звинувачень в "офшорстві» не» відмазався", і гучною заявою про Віктора Медведчука швидше нашкодив собі, ніж допоміг... " – уклав політичний публіцист Дмитро Джангіров.

Редакція може не розділяти думку автора висловлювань