Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви про це сказав керуючий справами УПЦ митрополит Антоній (Паканич).

«Псалом написаний царем Давидом в складний період його життя - під час втечі від Авесалома. Вся трагічність ситуації в тому, що Авесалом був рідним сином царя Давида і очолив заколот проти свого батька, бажаючи силою зайняти престол. Син став гонителем і ватажком ворогів власного батька. Цар не знаходить собі місця і розради ні серед людей, ні в повній самоті. Тільки думка про Бога повертає його до життя. Псалмоспівець згадує про Господа і кидається в своєму нещасті до Його ніг», - сказав владика.

Архієрей підкреслив, що як би не були важкі обставини життя, не можна впадати у відчай.

«Відчай - ознака того, що людина забула про Бога, відступила від Нього. Господь - наш притулок у всіх нещастях, захист в життєвих бурях і негараздах, Світло в будь-якій темряві. Немає у нас іншої допомоги, крім Всесильного Бога», - зазначив він.

Віра в Господа нашого Ісуса Христа - це перемога життя над смертю, нагадав керуючий справами УПЦ.

Популярні новини зараз

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

«Через страх, біль і муки до найвищої насолоди і вершини - Божої істини. Любов, набута в болісному перетворенні душі, робить непереможними. Мудрість Божа перебуває в люблячому Господа серці, стає провідною зіркою і допомагає приймати правильні рішення в будь-якій життєвій ситуації», - підсумував митрополит Антоній.