Про це він розповів у своєму блозі.

«Йде труба, а потім зробили колечко, раз поставили лічильник з одного боку і раз поставили лічильник з іншого. І воно як по колечку тут заходить, а тут виходить, але лічильники то крутяться і грає бухгалтерія у Швейцарії, щоб нам рахунки виставити. І тут злі угорці вирішують, що вони хочуть напряму працювати», - зазначив Чаплига.

За словами експерта, таким чином, відбувається саме віртуальний реверс газу, тому що за заявою влади ініціатива угорців отримувати газ безпосередньо з Росії, може привести до його припинення.

«Виходить, державні органи нам повідомляють, що весь цей час ми брали газ у Росії напряму. У трубі з Росії йде на захід газ, а ми його відбираємо з транзиту, тобто з нашої точки зору ми газ беремо з Росії напряму», - підкреслив Чаплига.

Як зазначив політолог, це все відбувається попри те, що багато політиків виступало із заявами, що ми більше не будемо брати газ у Росії.

Популярні новини зараз

В українських супермаркетах посеред зими з'явилася черешня - 1.5 тисячі за кілограм і вже гниє: "Виглядає на 9.99"

В Україні знизять ціну на газ з 45 до 8 гривень, однак пощастить не всім: названо категорії

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Показати ще

«У нас не буде прямого контракту на поставку, як в угорців, німців і у всіх розумних суб'єктних суверенних країн. Їм плювати на ціни, які там на якійсь біржі – вони думають про свою країну», - сказав Чаплига.

Як повідомляв Знай.ua, Михайло Чаплига заявив, що держава нічого не зможе зробити з хоромами політиків.

Також Знай.ua публікував слова Михайла Чаплиги: Профспілки стають серйозною соціальною силою.