Про це заявила заступник голови парламентської фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук, пише Інтерфакс Україна.

«Ми вчора (18 жовтня, на засіданні фракції - ІФ) обговорювали, що на цьому тижні може бути проголосована відставка пана Абрамовського, міністра екології... Якщо його заява (про відставку - ІФ) офіційно надійде до Верховної Ради сьогодні, то в четвер (21 жовтня - ІФ) ми за процедурою проголосуємо його відставку», - сказала Кравчук.

Нагадаємо, Рада національної безпеки і оборони (РНБО) на своєму засіданні в п'ятницю, 15 Жовтня, розглянула роботу Міністерства екології і залишилася дуже незадоволена результатами. Як заявив Секретар РНБО Олексій Данилов "на превеликий жаль, Міністерство на сьогоднішній день не в достатньому обсязі виконує укази президента". Тому Рада доручила прем'єр-міністру Денису Шмигалю розглянути питання про діяльність керівників міністерства на найближчому засіданні уряду.

Як відомо, Роман Абрамовський – один з найбагатших міністрів в уряді Дениса Шмигаля. У нього є великий бізнес в "зеленій" енергетиці (зараз всі компанії офіційно оформлені на дружину). За минулий рік Абрамовський примножив свої статки на 2,1 млн грн, тепер на його рахунках - 34,2 млн.

Хмари почали згущуватися над Абрамовським давно: і президент, і Рада неодноразово виявляли невдоволення провальною роботою його відомства. Навіть наступником йому вже знайшли: серед кандидатів називають чинного заступника Міністра з питань європейської інтеграції Ірина Ставчук; заступника Міністра з питань цифрового розвитку Руслана стрільця, та екс-міністра екології Остапа Семерака.

Популярні новини зараз

Григорій Решетник з дружиною показали своє щастя: "Слюні течуть, а ти..."

Тоня Матвієнко загнала Арсена Мірзояна додому одним знімком: біг, як ошпарений

Головне за ніч: загибель українця в Польщі, помста Кіркорова Пугачовiй, зірване весілля Огнєвіч і заміна пакетам із пластику

Переможець "Холостячки" Андрій Задворний не повірив Златі Огнєвіч: "Жах, а не вибір"

Показати ще