Про це заявила заступник голови парламентської фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук, пише Інтерфакс Україна.

«Ми вчора (18 жовтня, на засіданні фракції - ІФ) обговорювали, що на цьому тижні може бути проголосована відставка пана Абрамовського, міністра екології... Якщо його заява (про відставку - ІФ) офіційно надійде до Верховної Ради сьогодні, то в четвер (21 жовтня - ІФ) ми за процедурою проголосуємо його відставку», - сказала Кравчук.

Нагадаємо, Рада національної безпеки і оборони (РНБО) на своєму засіданні в п'ятницю, 15 Жовтня, розглянула роботу Міністерства екології і залишилася дуже незадоволена результатами. Як заявив Секретар РНБО Олексій Данилов "на превеликий жаль, Міністерство на сьогоднішній день не в достатньому обсязі виконує укази президента". Тому Рада доручила прем'єр-міністру Денису Шмигалю розглянути питання про діяльність керівників міністерства на найближчому засіданні уряду.

Як відомо, Роман Абрамовський – один з найбагатших міністрів в уряді Дениса Шмигаля. У нього є великий бізнес в "зеленій" енергетиці (зараз всі компанії офіційно оформлені на дружину). За минулий рік Абрамовський примножив свої статки на 2,1 млн грн, тепер на його рахунках - 34,2 млн.

Хмари почали згущуватися над Абрамовським давно: і президент, і Рада неодноразово виявляли невдоволення провальною роботою його відомства. Навіть наступником йому вже знайшли: серед кандидатів називають чинного заступника Міністра з питань європейської інтеграції Ірина Ставчук; заступника Міністра з питань цифрового розвитку Руслана стрільця, та екс-міністра екології Остапа Семерака.

Популярні новини зараз
Янукович із "Квартал 95" Олександр Пікалов показав, у якому "спецназі" перебуває: "Патруль, десь під Києвом" Vodafone знайшов спосіб, як "стягнути" з українців 3000 грн за тарифом за раз: подарунок не для всіх Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня Українцям виплатять по 2200 грн від ПриватБанку, але отримають їх не всі: важливі нюанси та умови
Показати ще